У Сумах відбувся чемпіонат з боксу серед дітей

У Сумах відбувся чемпіонат з боксу серед дітей

Відкритий чемпіонат обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" відбувся 11 грудня у Сумах. У ньому змагались юнаки 2011-го року народження і молодші.

На турнір приїхали команди з Охтирки, Тростянця, Лебедина, Боромлі, Путивля та Сум, розповів головний суддя змагань Михайло Плахотник.

"Ми тримаємо свою планку. Стали працювати ще краще. Тому ми наближаємо перемогу. Перемогу не тільки боксерську сьогодні, а й найголовнішу перемогу", - сказав він.

Денис Білоус тренує боксерів з обласного центру. Про турнір говорить: "Новачкам це дає шанс спробувати свої сили в боксі. А досвіченим боксерам, чемпіонам області, чемпіонам України – це шанс готуватися до чемпіонату України, і ми даємо їм змогу попрацювати і набрати фізичну форму".

Крім поєдинків, у залік чемпіонату на турнірі відбулись і показові двобої. У такому зустрілись сумчанин Іван Чирко та Гліб Коробов з Путивля. У цьому поєдинку судді не виявили переможця, тож двобій завершився внічию. Гліб Коробов про поєдинок говорить: "Треба тренуватися, тренуватися і тренуватися. Не пропускати жодного тренування".

Ігор Чирко вважає, що переміг "за рахунок віку, досвіду і сили".

Усього протягом дня у Сумах змагались 100 спортсменів, які розіграли 50 комплектів медалей.

Читайте також

  • Тхеквондистка із Сум Валерія Удовиченко отримала золоту медаль у Чехії.
  • У Сумах волейболісти розіграли “Кубок ректора”.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок