Перший півфінал ЧС-2022: коли і де дивитися матч Аргентина - Хорватія

Перший півфінал ЧС-2022: коли і де дивитися матч Аргентина - Хорватія

Перший півфінал ЧС-2022: коли і де дивитися матч Аргентина - Хорватія
AP Photos

Розклад трансляцій на платформах Суспільного.

Стадія плей-оф чемпіонату світу з футболу підходить до завершення. У вівторок, 13 грудня, відбудеться перший день стадії 1/2 фіналу, який визначить фіналіста турніру.

За підсумками чвертьфіналів боротьбу за перемогу на чемпіонаті світу продовжують чотири команди: Аргентина, Хорватія, Франція та Марокко. Вони сформували дві півфінальні пари, які пройдуть упродовж двох днів.

Наживо на Суспільне Спорт, місцевих телеканалах Суспільного, а також Радіо Промінь будуть показані усі півфінальні матчі, а також ігри за третє місце та фінал. Перший поєдинок відбудеться за участі Аргентини та Хорватії.

ЧС-2022 з футболу: пряма трансляція (13 грудня) на Суспільному

Анонс матчу Аргентина - Хорватія, а також головні новини з Катару. Дивіться наживо студію ЧС-2022 разом з Юлією Пазенко, Андрієм Сеньківим та Віталієм Волочаєм.

Перший півфінальний матч, який відбудеться за участі фіналістів останніх двох чемпіонатів світу. Аргентинці у 2014 році програли титул Німеччині, а хорвати у 2018-му - французам. Для команд це буде перша зустріч з ЧС-2018: на груповій стадії Хорватія розгромила Аргентину з рахунком 3:0. Пряма трансляція на сайті Суспільне Спорт, місцевих телеканалах Суспільного та Радіо Промінь. Коментуватиме гру на місцевих телеканалах Андрій Столярчук.

Розбір усіх ключових моментів матчу Аргентина - Хорватія, включення з Катару та оцінка того, що відбулося за день на ЧС-2022 - підсумкова студія одразу після завершення останнього матчу. Ведуча - Юлія Пазенко, експерт - Андрій Сеньків, а також Віталій Волочай. Дивіться наживо її на сайті Суспільне Спорт, на YouTube-каналі Суспільне Спорт та на місцевих телеканалах.

На початок