Поки не було світла. 5 головних новин 12 грудня

Поки не було світла. 5 головних новин 12 грудня

Поки не було світла. 5 головних новин 12 грудня
Жінка проходить повз будинок, пошкоджений внаслідок російського обстрілу, Бахмут, Донецька область, 11 грудня 2022. (AP Photo/Andriy Andriyenko)

Зеленський на Netflix, росіяни обстріляли Гірник, ЄС дає більше грошей на військову допомогу, Росія все ще виробляє нові ракети, до посольств України продовжують надходити закривавлені пакунки. Суспільне зібрало 5 головних новин дня дуже коротко, аби ви лишались в курсі подій навіть за слабкого сигналу інтернету.

  • Володимир Зеленський дав інтерв’ю американському телеведучому Девіду Леттерману у шоу на Netflix — про смерть Путіна, ядерну зброю та президентство до перемоги.
  • Вранці росіяни з РСЗВ "Ураган" обстріляли на Донеччині місто Гірник. Двоє цивільних загинуло, десять поранених.
  • Військова допомога: Рада ЄС збільшить на 2 мільярди євро фінансову стелю Європейського фонду миру, з якого відшкодовують державам-членам поставки озброєння Україні.
  • До посольства України в Греції надійшов закривавлений пакунок. За останні тижні зафіксовано 33 випадки погроз українським дипломатам у 17 країнах.
  • Росія виготовляє нові ракети попри санкції, проте не так багато — вона має достатню кількість ще для 3-5 масованих атак.

Підпишіться на наш телеграм.

Усі останні новини про війну читайте тут. А про відновлення зв'язку та електрики — тут.

Головні новини з регіонів — тут.

На початок