Понад 75% транспортних сполучень правобережної Херсонщини відновлено — ХОВА

Понад 75% транспортних сполучень правобережної Херсонщини відновлено — ХОВА

Понад 75% транспортних сполучень правобережної Херсонщини відновлено — ХОВА
Фото: Pexels

На деокупованій Херсонщині відновили понад 75% транспортного сполучення. Зокрема, постійний транспорт курсує у Херсоні. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону розповів перший заступник начальника Херсонської обласної військової адміністрації Вадим Гунько.

За його словами, наразі існує 2 основних маршрути евакуації, це автобусний та залізничний.

"Застосовані 75 автобусів на 1,5 тисячі людей для евакуації. Щодня курсує потяг у якому 4 евакуаційні вагони та 2 спеціалізовані для маломобільних людей. В основному залізничним транспортом жителі евакуюються до Хмельниччини, там у нас є підтримка обласної військової адміністрації. Вони зустрічають херсонців, підвозять до місць проживання та забезпечують усім необхідним", - розказав Вадим Гунько.

Також перший заступник начальника Херсонської обласної військової адміністрації говорить, що роботи з відновленням пошкодженої інфраструктури деокупованої частини Херсонщини тривають щодня.

"Наразі деокуповано 226 населених пунктів. Електрики не було ніде, а зараз є у 55 населених пунктів. Це 25 відсотків. Відремонтовано понад 100 км високовольтних ліній. Працюємо, щоб вернути в оселі херсонців тепло. В самому Херсоні відновили роботу 34 котелень із 46. До теплопостачання під'єднано 763 житлові будинки, це 66%. Постійно проводиться робота щодо відновлення газопостачання. Залучена велика кількість бригад по кожному напрямку з усієї України", - розповів чиновник.

Вадим Гунько додає, що до Херсона привезли спеціально 3 пересувні станції мобільного зв'язку.

"Наразі відновлено роботу 116 базових станцій мобільного зв'язку. Також запущено 18 публічних точок доступу Wi-Fi. По всьому правобережжю функціонує 17 банкоматів і терміналів.Люди отримали доступ до основних банківських послуг, мають можливість зняти готівку та скористатися безготівковим розрахунком", - розказав Вадим Гунько.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок