ФІФА показала спеціальний м'яч для півфіналів та фіналу ЧС-2022: що відомо

ФІФА показала спеціальний м'яч для півфіналів та фіналу ЧС-2022: що відомо

ФІФА показала спеціальний м'яч для півфіналів та фіналу ЧС-2022: що відомо
AP Photo/Petr David Josek

Він називається "мрія".

Півфінальні матчі та фінал чемпіонату світу у Катарі відбудуться з використанням нового м'яча. Про це на своєму сайті повідомила Міжнародна федерація футболу.

Про використання нового м'яча у грі за третє місце ФІФА не зазначає.

Новий м'яч називається Al Hilm, що в перекладі з арабської означає "мрія". Він замінить на чемпіонаті світу Al Rihla, - "подорож" - який став 14-м м'ячем, що Adidas розробила для чемпіонатів світу з футболу.

Обидва м'ячі мають однаковий набір технологій. В тому числі для роботи напівавтоматичної системи фіксації положення поза грою. ЧС-2022 став першим чемпіонатом світу, на якому вона використовується.

Як зазначає Adidas, технічний спонсор Мундіалю, спеціальний м'яч для півфіналів і фіналу ЧС-2022 є першим, який був виготовленим з використанням лише фарб та клеїв на водній основі.

У основі дизайну м'яча - золотистий колір з трикутним візерунком. Вони натякають на колір пустелі, що оточує Доху, трофей чемпіонату світу з футболу та візерунок прапора Катару.

Що відомо

  • Adidas виготовляє м'ячі для чемпіонату світу з футболу, починаючи з Мундіалю-1970.
  • Півфінальні матчі ЧС-2022 відбудуться 13 та 14 грудня. У них зіграють Аргентина - Хорватія та Франція - Марокко відповідно.
  • Фінал чемпіонату світу у Катарі відбудеться 18 грудня.
На початок