В Рівненській ОДА назвали можливі дати відновлення транспортного сполучення

В Рівненській ОДА назвали можливі дати відновлення транспортного сполучення

В Рівненській ОДА назвали можливі дати відновлення транспортного сполучення

Якщо уряд погодить попередній план Міністерства інфраструктури з відновлення роботи пасажирського транспорту, то це відбуватиметься у три етапи і відомі ймовірні дати цього процесу. Найперше може відновити роботу частина міського транспорту – з 22 травня. Про це, відповідаючи на питання журналістів Суспільного, під час онлайн-брифінгу сказав перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Перший етап, ймовірно, розпочнеться з 22 травня, планується запуск міських автомобільних перевезень, крім маршрутних таксі, та приміських перевезень у межах одного району, озвучив попередній план Мінінфрастуктури Сергій Подолін

Другий етап може початись з 29 травня і передбачає запуск внутрішньообласних перевезень, внутрішнього авіасполучення, вихід в рейси до 50% приміських поїздів і 42 пари поїздів далекого прямування категорії "Інтерсіті" та "Нічний експрес". Зокрема, в західному напрямку планують запустити 11 пар таких поїздів.

Коли на Рівненщині запрацює пасажирський транспорт
Фото Міністерство інфраструктури України.

Другий етап передбачає також запуск з 9 червня міжобласних і міжнародних автомобільних перевезень, зокрема маршрутних таксі. Також з 12 червня – запуск 100% приміських поїздів, які курсуватимуть у світлу пору доби, а також усіх пасажирських поїздів.

Третій етап впровадять після завершення карантину. Мова про відновлення повноцінного перевезення людей автотранспортом, залізницею та авіасполученням.

– Ці пропозиції опрацьовані Міністерством інфраструктури, але Кабмін ще остаточного рішення не прийняв. Будемо мати інформацію – надамо,уточнив Сергій Подолін.

Раніше ми повідомляли, що наразі громадський транспорт курсує в режимі спецрейсів. У Рівному це тролейбуси та великогабаритні автобуси, які їздять кілька годин зранку та кілька годин ввечері. Крім того, із 12 травня в Рівному зоопарк та аеропорт сполучили новим спецмаршрутом №3, який обслуговує декілька великогабаритних автобусів.

Нагадаємо, минулого тижня уряд оприлюднив повний список послаблень, які починають діяти на першому етапі виходу з карантину 11 травня.

Авторка: Ольга Татаренко

На початок