Термін подачі заяви для зарахування дітей у хмельницькі школи продовжено

Термін подачі заяви для зарахування дітей у хмельницькі школи продовжено

Термін подачі заяви для зарахування дітей у хмельницькі школи продовжено Суспільне Львів

Терміни і умови подачі документів для зарахування до перших, п’ятих і десятих класів закладів середньої загальної освіти Хмельницького продовжили до 17 червня. Про це Суспільному розповіла виконуюча обов’язки директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

За її словами, такі зміни необхідні для того, аби після закінчення навчального року 29 травня, всі охочі змінити навчальний заклад встигли подати документи для вступу.

Приймають документи на зарахування дітей до закладів середньої загальної освіти міста за допомогою електронної пошти у сканованій формі без електронного цифрового підпису з подальшим наданням оригіналів після завершення карантину.

«У разі, якщо кількість поданих заяв станом на 17 червня 2020 року перевищує загальну кількість місць у 5-х, 10-х класах, заклад освіти має оприлюднити 18 червня 2020 року оголошення про проведення конкурсного відбору», - пояснює Надія Балабуст.

Конкурсний відбір буде проведено до 26 червня з дотриманням протиепідемічних вимог щодо протидії поширенню коронавірусу. Наказ про зарахування буде виданий і доведений до відома батьків учнів – учасників конкурсного відбору до 27 червня 2020 року включно.

Зарахування учнів місце проживання яких на території обслуговування навчального закладу підтверджене, а також дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу, дітей працівників закладу освіти відбудеться до 18 червня включно.

Після 18 червня 2020 року зарахування дітей до 1-го, 5-го класів відбуватиметься у такому порядку: - До початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування; - Впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди