Розваги в умовах енергозаощадження: на ВДНГ цими вихідними відкривається "Зимова Країна"

Розваги в умовах енергозаощадження: на ВДНГ цими вихідними відкривається "Зимова Країна"

Розваги в умовах енергозаощадження: на ВДНГ цими вихідними відкривається "Зимова Країна"
Фото: ВДНГ

Цими вихідними (10, 11 грудня) на території Національного комплексу "Експоцентр України" офіційно стартує парк розваг "Зимова Країна на ВДНГ". Частина локацій вже працюють, щодо інших тривають останні приготування. Про це повідомляється на сторінці ВДНГ у Facebook.

Цьогоріч "Зимова Країна" працюватиме в умовах критичного енергозаощадження: з генераторами як альтернативним джерелом живлення і без новорічної сцени — тільки в режимі парку.

На території Експоцентру вже є ялинка, ковзанка, гірки, карусель. Також відкрили Резиденцію Санти, працює Оранжерея та ще деякі локації — Північний експрес, Квест-атракціони, Динопарк, Animal Park, "Планета метеликів", експозиційний простір "Нескорена нація".

Фуд-корти на території ВДНГ роблять акцент на стравах, які можна приготувати "на вогні".

Вхід на територію ВДНГ вільний, квитки на локації оплачуються окремо. Частину коштів, виручених у парку розваг, спрямують на потреби ЗСУ.

Організатори зауважили, що під час оголошення повітряної тривоги локації призупиняють роботу, а відвідувачі можуть перечекати небезпеку в одному з трьох укриттів на території: у павільйонах №1, 5 та 13. Після відбою тривоги гості можуть повернутися до локацій, пред’явивши квиток.

Що відомо

  • До відкриття "Зимової Країни на ВДНГ" почали готуватися ще в листопаді. Через російську військову агресію від новорічної сцени та масових заходів відмовилися. "Цьогорічну "Зимову Країну" вирішили провести під гаслом "Різдво не спинити".

Читайте також

Якщо не купуватимуть, будуть рости далі. На Київщині готуються до торгівлі ялинками

На початок