Що найчастіше гуглили у 2022 році. Україна потрапила у трійку лідерів, випередивши Єлизавету ІІ

Що найчастіше гуглили у 2022 році. Україна потрапила у трійку лідерів, випередивши Єлизавету ІІ

Акція "Маріуполь — це Україна"Акція "Маріуполь — це Україна", Київ 24 вересня 2022 року
Акція "Маріуполь — це Україна"Акція "Маріуполь — це Україна", Київ 24 вересня 2022 року. Фото: Анна-Вікторія Хорошун / Суспільне

Україна потрапила у першу трійку термінів, які найчастіше гуглили у світі у 2022 році. Про це пише видання The Wall Street Journal з посиланням на аналітику Google.

Згідно з даними Google, найпопулярнішим терміном у всьому світі, який найчастіше гуглили у 2022 році став “Wordle”. Це онлайн-гра у слова, де учасникам щодня пропонують відгадати слово з шести спроб. Вона стала популярною на початку року. Друге місце у пошуковику посіла фраза “Індія проти Англії” — згадка про матчі з крикету між двома країнами. Третім за популярністю пошуковим терміном у світі у 2022 році стала “Україна”. На четвертому місці — “королева Єлизавета II”.

Згідно з даними Google, найпопулярнішим терміном у всьому світі, який найчастіше гуглили у 2022 році став “Wordle”
Гра “Wordle”. Фото: з сайту wordlegame.org

Найпопулярнішими пошуковими запитами публічних діячів у 2022 році були Джонні Депп, Вілл Сміт, Ембер Герд, Володимир Путін і Кріс Рок.

Депп і Герд ведуть багаторічну судову боротьбу, зосереджену на звинуваченнях у домашньому насильстві та наклепі. У червні суд присяжних штату Вірджинія ухвалив рішення на користь Деппа за трьома позовами про наклеп, а також ухвалив рішення на користь Герд за одним пунктом звинувачення в наклепі.

Сміт дав ляпаса Року під час 94-ї церемонії вручення нагород “Оскар” у березні після того, як комік пожартував над його дружиною Джадою Пінкетт Сміт.

Президент Росії Володимир Путін залишається в центрі уваги після вторгнення РФ в Україну.

Букінгемський палац і Біг-Бен у Лондоні очолили список культурних пам’яток, які найчастіше шукають. За ними йдуть Велика піраміда Гізи, статуя Христа у Ріо-де-Жанейро та Королівський палац у Брюсселі.

Читайте також

Spotify назвав найпопулярніші пісні 2022 року

На початок