Тенісистка Даяна Ястремська представила трек, записаний на карантині. Відео

Тенісистка Даяна Ястремська представила трек, записаний на карантині. Відео

Тенісистка Даяна Ястремська представила трек, записаний на карантині. Відео Instagram Dayana Yastremska

Друга ракетка України Даяна Ястремська під час карантину реалізувала свій співочий талант і опублікувала пісню під назвою "Тисячі мене".

У квітні Даяна Ястремська розповіла Суспільному, як проводить карантин і зокрема — про те, що зайнялася написанням власного треку. Тепер вона опублікувала пісню з назвою "Тисячі мене" на своєму ютуб-каналі. Кошти з її реалізації будуть спрямовані до благодійного фонду Ястремської.

"Багатовимірність або тисячі мене! Іноді ми думаємо, що ніколи не переступимо межу, за якою туманна невідомість! Нам просто не вистачить внутрішнього ресурсу, сили або підтримки рідних. Багато хто, до речі, так і живе в своїх панцирах, не до кінця усвідомлюючи власні приховані можливості й таланти! Колись мені здавалося, що співати — це не про мене. А сьогодні у мене свято, народження моєї маленької мрії, народження абсолютно нової МЕНЕ! Мрійте й вірте в свої сили!" — написала тенісистка в Instagram.

Що відомо

  • Даяна Ястремська перебуває на 25 сходинці рейтингу WTA, який наразі "заморозили".
  • У 2020 році найвищим результатом 19-річної тенісистки було потрапляння до фіналу турніру WTA Premier в Аделіїді, де вона поступилася першій ракетці світу Ешлі Барті.
  • Всі турніри WTA перенесено через коронавірус.
  • Ястремська організувала штаб допомоги в рідній Одесі, у рамках якого разом з волонтерами розвозить продукти людям під час карантину.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start