ЗСУ провели навчання поблизу кордону з Білоруссю

ЗСУ провели навчання поблизу кордону з Білоруссю

ЗСУ провели навчання поблизу кордону з Білоруссю
ЗСУ. Фото: Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

ЗСУ провели спільне штабне навчання поблизу кордону з Республікою Білорусь. Про це повідомили Збройні сили України у Facebook.

"На вимогу командувача угруповання Сил і засобів оборони м. Києва проведено спільне штабне тренування 120 бригада територіальної оборони ЗСУ з підпорядкованими військовими частинами в смузі оборони поблизу ділянки кордону з республікою білорусь", – зазначено в повідомленні.

Під час навчань військові частини вдосконалили навички взаємодії між нижчим і вищим штабами. Також були залучені сили та засоби, які є в оперативному підпорядкуванні 120 окремої бригади ТрО.

Що відомо

  • Київ залишається головною метою російської військової агресії. Також Росія намагається посіяти паніку і депресивні настрої серед населення. Про це 1 грудня під час Безпекового форуму заявив столичний голова Віталій Кличко.
  • Сили і засоби протиповітряної оборони та інші сили і засоби оборони Києва перебувають у постійній бойовій готовності. Про це заявив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
  • Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність підрозділів протиповітряної оборони, яка захищає небо над об’єктами критичної інфраструктури Києва та області.
  • Довкола Києва та області укріплюють рубежі оборони за допомогою довготривалих вогневих споруд. Як зазначив командувач угруповання сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк, укріплюють основні шляхи ймовірного наступу противника. Також враховують досвід лютневого вторгнення.

Читайте також

Київ передав 50 мікроавтобусів для охорони держкордону з РФ та Білоруссю

"Шануємо подвиг кожного": до дня ЗСУ Кличко нагородив військових

Вибір редакції

На початок