У Чарльза ІІІ знову намагалися поцілити яйцем

У Чарльза ІІІ знову намагалися поцілити яйцем

У Чарльза ІІІ знову намагалися поцілити яйцем
Король Великої Британії Чарльз III під час візиту до нещодавно побудованого Гуру Нанака Гурдвара в Лутоні, Англія, 6 грудня 2022 р. Фото: AP

У Британії у короля Чарльза ІІІ знову намагалися поцілити яйцем. Цього разу інцидент трапився 6 грудня в англійському місті Лутон графства Бедфордшир. Про це повідомляє The Guardian. Поліція заарештувала 20-річного підозрюваного у нападі на короля.

Поліція графства повідомила, що молодик перебуває під вартою за підозрою у нападі після затримання на площі Святого Георгія у вівторок вранці.

Співробітники служби безпеки тимчасово відвели короля від натовпу біля ратуші, відзначає видання. Але Чарльз продовжував потискати руки публіці після того, як його перемістили в іншу зону.

У Лутоні король ознайомився з новою системою громадського пасажирського транспорту Dart, відзначає The Guardian.

У Чарльза ІІІ знову намагалися поцілити яйцем
Король Великої Британії Чарльз III відкриває меморіальну дошку під час візиту до аеропорту Лутон, Англія, 6 грудня 2022 р., щоб дізнатися про нову систему пасажирського транспорту. Фото: AP

Крім того, Чарльз також відвідав ратушу Лутона та нещодавно побудований храм Гуру Нанака Гурдвара. Король зняв взуття та одягнув хустку в сикхському храмі, де він привітав людей жестом намасте. Він вклонився перед священною книгою сикхів Гуру Грант Сахіб і сів, схрестивши ноги, на підлозі, одягнувши помаранчевий шарф поверх костюма.

У Чарльза ІІІ знову намагалися поцілити яйцем
Король Великої Британії Чарльз III сидить на підлозі в молитовному залі під час візиту до нещодавно побудованого Гуру Нанака Гурдвара в Лутоні, Англія, 6 грудня 2022 р. Фото: AP

Потім короля запросили відкрити меморіальну дошку на честь офіційного відкриття гурдвари. Також Чарльз зустрівся з волонтерами на Лутонській сикхській кухні.

Що відомо

  • 9 листопада Короля Великої Британії Чарльза ІІІ та королеву-консорта Каміллу намагались закидати яйцями. Під час візиту монарха до Йорку на півночі Англії, один з чоловіків у натовпі кинув у бік Чарльза та Камілли три яйця та викрикнув "ця країна була побудована на крові рабів" і "не мій король". Яйця не влучили у пару. Чоловіка затримала поліція.

Читайте також

63% британців вважають, що Чарльз ІІІ буде хорошим королем — опитування

На початок