Тренер біатлонної збірної Юрай Санітра: "У цій роботі треба мати серце"

Тренер біатлонної збірної Юрай Санітра: "У цій роботі треба мати серце"

Ексклюзивно
Тренер біатлонної збірної Юрай Санітра: "У цій роботі треба мати серце" Суспільне:Біатлон

Новоспечений головний тренер національної збірної з біатлону Юрай Санітра, який раніше очолював лише чоловічу команду, прокоментував Суспільному свої плани на роботу.

Після завершення біатлонного сезону словацький фахівець став тренером ще й жіночої команди. Санітра розповів про плани на роботу, вимоги до підопічних, склади команд та свою зарплатню після отримання нових повноважень.

Про плани на роботу

"Спортсменам необхідно зрозуміти мою систему роботи. Я базую свою роботу на дисципліні, відповідальності й виконанні програми, яку ми розробимо.

Хочу бути тренером усіх спортсменів, тому цікавитимуся тренуванням Підгрушної, Джими під наставництвом Уроша Велепця, також Насті Меркушиної. Хочу з ними багато спілкуватися і говорити про тренування. Я буду мати й для них деякі пропозиції так, щоб усі відчували, що ми одна команда, яка має спільну мету - досягати гарних результатів і тішити людей України".

Про склади команд

"Я матиму в команді Віту й Валю Семеренко. Дуже радий, що разом з ними готуватиметься й Катя Бех, Дарина Блашко, Юлія Журавок.

Щодо Олени Підгрушної, вона вирішила, що хоче готуватися разом з Джимою та Урошем Велепцем, і я не проти цього, якщо їм буде ліпше готуватися за цією програмою.

Стосовно чоловічої команди скажу, що там легше, адже я вже чотири роки з цими хлопцями працюю. Цього сезону я зробив невеличку корекцію щодо кількості спортсменів. Уже матиму в основній команді лише семеро біатлоністів: Підручний, Прима, Семенов, Ткаленко, Дудченко, Цимбал, Лесюк".

Про завдання збірної

"Завдання зрозуміле, мені потрібно підготувати чоловічу й жіночу команди до Олімпійських ігор у Пекіні. Для мене не буде цікавим ім’я, і хто чого досягнув, хто що сказав. Для мене будуть цікаві результати, рівень підготовки. І щоб усі відчували, що в команді кожен має право, але має й обов’язок відповідати за себе.

Я відповідатиму за дві команди, за результати, і буду ухвалювати рішення. Я не хочу бути тренером лише на папері".

Про фінансове становище після отримання нових повноважень

"Усі ми працюємо за гроші, хочемо заробляти.

Але в цій роботі насамперед треба, щоб було серце, тому що без серця її ніхто не може добре виконувати.

Скажімо так, я вже був задоволений зарплатнею в Україні, зараз також задоволений, і буду робити все, аби ці гроші, які я отримую, повернув українській державі у вигляді гарних результатів".

Насамкінець словак звернувся до українців:

"Я бажаю всім нашим вболівальникам і всім, хто займається біатлоном в Україні, здоров’я в цей час. Упевнений, що зустрінемося вже в нормальних умовах, у роботі".

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start