Фахівці дослідили ракету, що впала у Молдові. Що виявили

Фахівці дослідили ракету, що впала у Молдові. Що виявили

Фахівці дослідили ракету, що впала у Молдові. Що виявили
Фахівці дослідили ракету, що впала у Молдові 5 грудня поблизу українського кордону, фото: МВС Молдови

У Молдові дослідили ракету, що впала 5 грудня поблизу українсько-молдовського кордону в районі Бричан: ризик вибуху були виключені.

Про це повідомляє міністерство внутрішніх справ Молдови.

Зазначається, що фахівці з техніко-вибухової експертизи дослідили корпус ракети та 4 інших її елементів, і зробили висновок, що на досліджуваних об'єктах відсутній вибухонебезпечний матеріал.

Генеральна інспекція з надзвичайних ситуацій наразі надає підтримку фахівцям для продовження досліджень на місці падіння ракети. Знайдені об'єкти та речові докази передаються Прокуратурі по боротьбі з організованою злочинністю і з особливих справ Молдови.

Що відомо про падіння ракети у Молдові

5 грудня У Молдові у прикордонному селі в районі Бричан співробітники Прикордонної поліції виявили ракету, що впала у фруктовому саду.

У МВС Молдови після цього наголосили, що посилили контроль у прикордонних ділянках на півночі Молдови у зв'язку із російським обстрілом України.

В МЗС України у зв'язку з інцидентом у Молдові вкотре наголосили, що російський ракетний терор несе величезні загрози не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн.

Що відомо про наслідки атак РФ на Україну для Молдови

  • Російські атаки на українську інфраструктуру серйозно шкодять і Молдові. Про це заявив прессекретар міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Даніел Воде.
  • 23 листопада у Молдові почались масові відключення електроенергії внаслідок ракетних ударів РФ по Україні.
  • Після цього МЗС країни викликало російського посла, щоб висловити жорсткий протест проти обстрілу цивільної інфраструктури в Україні, що призвело до перебоїв постачання електроенергії.

Читайте також

Ракета, що впала у Молдові, має відношення до РФ — секретар РНБО

У Молдові можливі відключення світла після обстрілів України з боку РФ — влада країни

На початок