МЗС Молдови викликало російського посла через обстріли України

МЗС Молдови викликало російського посла через обстріли України

МЗС Молдови викликало російського посла через обстріли України
Прапор Молдови. Getty Images

Міністерство закордонних справ Молдови викликало російського посла через обстріли енергетичних об'єктів України. Про це повідомив глава МЗС Ніколає Попеску.

"Атаки Росії на енергетичну інфраструктуру України знову занурили Молдову у темряву. Масові відключення світла по всій країні, включаючи Кишинів і будівлю МЗС. Я дав доручення викликати для пояснень посла Росії", — зазначив він.

Як повідомляє NewsMaker, речник МЗС Молдови Даніел Воде розпорядився викликати посла Росії в Молдові, щоб висловити жорсткий протест нашої країни проти обстрілу цивільної інфраструктури в Україні, що призвело до перебоїв постачання електроенергії. За його словами, відомство вже надіслало розпорядження послам Молдови, щоб ті повідомили партнерам про ситуацію, що склалася.

"Молдова залишається на боці вільного світу, цю війну треба зупинити якнайшвидше", — додав він.

За даними видання, 23 листопада близько 14.30 у кількох районах Молдови відбулися перебої з електроенергією на тлі масованих російських атак по енергосистемі України. Читачі повідомляли, що електрики немає в окремих районах Кишинева, Комраті, Хинчештах, Бєльцях та районах Придністров'я. Через годину енергопостачання почало відновлюватися.

Що відомо

  • 23 листопада Росія завдала чергового масованого удару по інфраструктурі України. Без світла опинилася більша частина країни.

Читайте також

Масована атака по інфраструктурі, визнання РФ спонсором тероризму, "пункти незламності". 273 день війни. Онлайн

На початок