Транспортні картки в Чернівцях: коли їх отримають пенсіонери та скільки видали учням

Транспортні картки в Чернівцях: коли їх отримають пенсіонери та скільки видали учням

Транспортні картки в Чернівцях: коли їх отримають пенсіонери та скільки видали учням
Транспортні картки, які видаватимуть в Чернівцях. Facebook / КП "Чернівецьке тролейбусне управління"

У Чернівцях видали десять тисяч транспортних карток для учнів, ще 17 тисяч планують передати цього тижня. Також очікують надходження перших пільгових карток, які видаватимуть пенсіонерам. Очікується, що електронний квиток повноцінно запрацює з 1 січня.

Про це у коментарі Суспільному повідомив виконувач обов'язків начальника тролейбусного управління Петро Лисак.

За його словами, на підприємство мають надійти п'ять тисяч пільгових карток, які почнуть видавати з 12 грудня. Збір даних для отримання таких проїзних ще триває і відбуватиметься на постійно.

"Перший пік подачі заявок на отримання карток вже минув. І зараз щодня подає документи невелика кількість людей. Наразі тролейбусне управління отримало майже 19 тисяч заявок на отримання карток", — повідомив Лисак.

За словами Лисака, картки виготовляє підприємство з Києва, через відключення електрики й проблеми зі зв'язком терміни видачі карток можуть затягнутися. Якщо всі картки отримають впродовж грудня, з нового року пенсіонери та учні повинні будуть прикладати картки до валідаторів під час поїздки в тролейбусах і комунальних автобусах. Таким чином міська рада зможе вести облік пільговиків.

Також тролейбусне управління очікує на отримання звичайних карток, які продаватимуться в магазинах та інших точках продажу. Для цього підприємство уклало договір на закупівлю терміналів для поповнення карток. Також поповнити картку можна буде в терміналах самообслуговування.

Що відомо

  • У жовтні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю 120 тисяч транспортних карток для оплати за проїзд в тролейбусах та комунальних автобусах.
  • Загалом до кінця року тролейбусне управління також має отримати 30 тисяч — персоналізованих для пенсіонерів і 60 тисяч звичайних неперсоналізованих карток, йдеться у договорі на сайті Prozorro.
  • 21 листопада управління освіти міськради отримало перші три тисячі учнівських карток, які передали школам Чернівців. Кожна картка має індивідуальний номер та закріплена за конкретним учнем.

Читайте також

Чернівці закуплять 120 тисяч транспортних карток для оплати проїзду. Коли запрацюють та як їх отримати

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок