Google дає 2 мільйони доларів на цифрову освіту для українців — Федоров

Google дає 2 мільйони доларів на цифрову освіту для українців — Федоров

Google дає 2 мільйони доларів на цифрову освіту для українців — Федоров
Фото: з Фейсбуку Михайла Федорова

Google надасть 2 мільйони доларів на цифрову освіту для українців та 50 тисяч ліцензій Workspace для уряду. Про це домовилися під час зустрічі з командою компанії, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Сервіси Google вже стали частиною інфраструктури Мінцифри. Тепер й інші державні установи зможуть працювати швидше, незважаючи на обстріли та постійні загрози кібератак росіян. Цьому допоможуть 50 000 ліцензій Google Workspace, якими органи влади зможуть безоплатно користуватися цілий рік”, — зазначив міністр.

Також Google, за словами Федорова, підтримує розвиток цифрової грамотності українців та сферу освіти. Новий грант на 2 мільйони доларів спрямують на навчання українців цифровій грамотності, подолання цифрового розриву та масштабування платформи Дія.Цифрова освіта.

“Запустимо англомовну версію порталу з програмами рескілінгу, персоналізованими навчальними траєкторіями з елементами АІ, а також рекомендаціями щодо працевлаштування. Це дозволить у майбутньому багатьом знайти затребувану роботу та зробити внесок в економічне відродження держави”, — пояснив Федоров.

Що відомо

  • Amazon надає Україні 75 млн доларів підтримки. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Сторони підписали меморандум про співпрацю на 2023 рік, додав міністр.

Читайте також

Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise Promotion Awards — Федоров

Українські волонтери зможуть безкоштовно навчатися в освітньому IT-центрі: які умови

На початок