Amazon надає Україні 75 млн доларів підтримки — Федоров

Amazon надає Україні 75 млн доларів підтримки — Федоров

Amazon надає Україні 75 млн доларів підтримки — Федоров
. Фото: з телеграм-каналу Михайла Федорова

Amazon надає Україні 75 млн доларів підтримки. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Сторони підписали меморандум про співпрацю на 2023 рік, додав міністр.

“На початку повномасштабної війни Amazon AWS одними з перших допомогли втримати цифрову інфраструктуру країни. Компанія надала сервіси на мільйони доларів для зберігання близько 100 державних реєстрів”, — наголосив Федоров.

Це дозволило працювати реєстрам навіть під час російських обстрілів та аварійних відключень електрики, а українцям — отримувати держпослуги онлайн.

За словами Федорова, Мінцифра продовжує співпрацю з Amazon у сфері хмарних технологій. “Дія” з перших днів повномасштабного вторгнення зберігає в AWS копію серверної системи застосунку та щодня створює резервні копії. Це робить “Дію” та цифрову державу в цілому більш стійкою. Тому що хмарну інфраструктуру неможливо знищити ракетою.

Також компанія допомагає навчити тисячі українців IT-спеціальностей, зазначив міністр.

“Класний кейс — ITSkills4U від Amazon AWS і Дія.Цифрова освіта, який запустили у жовтні за підтримки польського уряду. За місяць до програми доєдналися вже понад 11 тисяч українців, що зовсім скоро зможуть стати айтівцями”, — написав Федоров.

Читайте також

Шість мільйонів українців без світла, Зеленський запросив Маска в Україну. 281 день війни. Онлайн

Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise Promotion Awards — Федоров

Українські волонтери зможуть безкоштовно навчатися в освітньому IT-центрі: які умови

На початок