Міськрада Кривого Рогу не підтримала петиції щодо перейменування вулиць на честь загиблих бійців

Міськрада Кривого Рогу не підтримала петиції щодо перейменування вулиць на честь загиблих бійців

Міськрада Кривого Рогу не підтримала петиції щодо перейменування вулиць на честь загиблих бійців
Колаж Суспільне

Міська рада Кривого Рогу не підтримала електронні петиції про перейменування вулиць на честь загиблого героя Азовсталі Єгора Біркуна та бійця Олексія Різніченка. Про це йдеться на сайті Криворізької міськради.

Петиції розглянули на черговій сесії міськради 30 листопада.

Документ про перейменування вулиці Співдружності на честь Олексія Різниченка зареєструвала 19 жовтня Катерина Станкевич.

Петицію щодо перейменування вулиці на честь Єгора Біркуна зарєструвала 3 листопада Людмила Біркун.

Обидві пропозиції зібрали 1000 голосів містян, які були необхідні для розгляду міськрадою.

Що відомо

  • Олексій Різниченко (1994 - 2022) народився у місті Кривий Ріг. Закінчив гімназію №91 екстерном та вступив до Харківського національного медичного університету. Закінчив військову кафедру та отримав звання молодшого лейтенанта. Працював сімейним лікарем, а пізніше – завідувачем амбулаторії. Від першого дня повномасштабної війни вступив до лав ЗСУ. Був начальним медичного пункту 66-ї окремої механізованої бригади. 27 вересня під час евакуації поранених з-під Лиману загинув.
  • Єгор Біркун народився у Кривому Розі, навчався в Криворізькому ліцеї 81 та Криворізькому коледжі Національної металургійної академії України. З 2017 по 2021 роки проходив службу в складі полку Азов. З першого дня повномасштабного вторгнення пішов на фронт. 22 березня 2022 року хлопець загинув, але тільки в серпні тіло повернули додому. Указом президента України Єгор Біркун нагороджений оденом "За мужність" ІІІ ступеня та нагрудним знаком "Ветеран війни". Військовому було 24 роки.

Читайте також

На фронті загинув лікар з Дніпропетровщини Олексій Різниченко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок