Застрягло близько 80 людей. Жителів Дніпра закликають не користуватися ліфтами під час тривоги

Застрягло близько 80 людей. Жителів Дніпра закликають не користуватися ліфтами під час тривоги

Застрягло близько 80 людей. Жителів Дніпра закликають не користуватися ліфтами під час тривоги
Ілюстративне фото. Суспільне Харків

Жителів Дніпра закликають не користуватися ліфтами під час повітряної тривоги. Лише у трьох районах міста під час блекауту 23 листопада застрягло близько 80 людей. Через це змушені були збільшити кількість ліфтерів, що працюють на зміні, розповіли Суспільному у компанії, що обслуговує ліфти.

Володимир живе у багатоповерхівці. Кілька днів тому в будинку через аварійні відключення зникла електроенергія, і чоловік застряг у ліфті.

“Не послухав дружину, пішов виносити сміття не по сходинках, а ліфтом. Не так багато і поверхів, але все рівно, між четвертим та першим я примудрився застрягти десь”, – каже Володимир.

Приблизно через двадцять хвилин, каже Володимир, електроенергію повернули, і чоловік зміг вийти. А для тих, хто застрягне у ліфті на довше, мешканці лишили спеціальну коробку. Там є вода, стаканчики, маска, сміттєвий пакет.

Директор компанії, що обслуговує ліфти у Шевченківському, АНД й Індустріальному районах міста, говорить: у цих районах під час блекауту 23 листопада застрягли у ліфтах близько 80 людей. Через це нині збільшили кількість ліфтерів – на зміні працює 60 спеціалістів.

“Де віялове відключення світла, одразу нас зривають, ми виїжджаємо звільняти. Ми зараз зробили підсилення: у нас люди, які працювали позмінно вночі, зараз виводимо їх позмінно і вдень”, – розповів директор ТОВ "Ліфтовик-Дніпро" Артем Резник.

Жителів будинків закликають не користуватися ліфтом під час повітряної тривоги. А у разі відключення електроенергії – не намагатися вийти з нього самостійно.

Читайте також

Дніпропетровщина перевищила ліміти споживання електроенергії: в області діють екстрені вимкнення

Через ситуацію в енергетиці в місті на Дніпропетровщині трамваї не вийдуть на лінії

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок