Три країни передадуть Україні польовий госпіталь

Три країни передадуть Україні польовий госпіталь

Три країни передадуть Україні польовий госпіталь
. Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен. Фото: AP

Нідерланди, Естонія та Норвегія передадуть Україні мобільний польовий госпіталь. Він оснащений відділенням інтенсивної терапії та операційною і допоможе рятувати життя поблизу лінії фронту.

"Прийшла зима, боротьба за територію України триває. Тому разом з Естонією та Норвегією Нідерланди передають Україні мобільний польовий госпіталь. Цей польовий госпіталь допоможе рятувати життя людей поблизу лінії фронту", — написала очільниця оборонного відомства Нідерландів Кайса Оллонґрен.

Читайте також: "Києву потрібен щит, щоб захистити людей". Інтерв’ю з очільником МЗС Естонії Рейнсалу

У Міністерстві оборони країни розповіли, що госпіталь складається з кількох контейнерів. Відділення інтенсивної терапії розраховане на чотири ліжка і оснащене моніторами, дефібриляторами та іншим обладнанням. В операційній одночасно можуть працювати не більше семи осіб.

Відомство наголошує, що контейнери з госпіталем надає саме Естонія, а Нідерланди та Норвегія роблять фінансовий внесок. Окрім того, Естонія навчає українських фахівців використовувати польовий госпіталь. Країни також передають вісім військових машин для транспортування поранених.

Раніше Норвегія виділила 150 млн норвезьких крон (понад 14,5 млн євро) на фінансування тренувальної місії ЄС для українських військових.

Війна. Усі останні новини
На початок