У ДСНС розповіли про 70 тисяч виїздів на обстріли і розмінування деокупованих територій

У ДСНС розповіли про 70 тисяч виїздів на обстріли і розмінування деокупованих територій

У ДСНС розповіли про 70 тисяч виїздів на обстріли і розмінування деокупованих територій
. Попередження про мінування. Ізюм, 25 жовтня 2022 року. Фото: Марія Солодовнік/Суспільне Харків

З початку повномасштабної війни підрозділи державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснили 70 тисяч виїздів на ліквідацію наслідків обстрілів. Про це на брифінгу 1 грудня повідомив речник ДСНС Олександр Хорунжий.

“Ліквідовано 13 тисяч 285 пожеж. Врятовано 3 592 людини. Загалом на чергуванні зараз по Україні перебуває 7 265 рятувальників та 2 331 одиниця техніки ДСНС. Ця кількість може бути збільшена до 13 тисяч в залежності від оперативної обстановки”, — сказав Хорунжий.

У ДСНС також розповіли про розмінування деокупованих територій. За словами Хорунжого, станом на 1 грудня піротехнічні підрозділи обстежили залізничний вокзал Херсона, залізничну колію від Миколаєва до Херсона, майже половину міста Снігурівка Миколаївської області, 15 із 16 пріоритетних електропідстанцій у Херсоні, 100 відсотків асфальтового покриття дороги Миколаїв — Херсон (це 67 км), а також біля 300 км інших автошляхів на окупованих територіях цих областей.

Як розповів Хорунжий, всього розміновано 11,5 квадратних кілометрів із 8 тисяч 800 квадратних кілометрів деокупованих територій Миколаївської та Херсонської областей. Насамперед, піротехніки обстежують об’єкти ерерго-, тепло-, водо-, газопостачання і зв'язку.

У Херсонській області обстежено 99 об’єктів теплопостачання, з них 2 за добу. У Миколаївській області — 43 об’єкти, з них 4 за добу. У Херсонській області знешкоджено 6 800 вибухонебезпечних предметів, у Миколаївській — 5 600. Там працюють 25 піротехнічних підрозділів ДСНС.

Читайте також

Шість мільйонів українців без світла, Зеленський запросив Маска в Україну. 281 день війни. Онлайн

На початок