Нідерланди та Сенегал вийшли до плей-оф ЧС-2022 після матчів третього туру: турнірна таблиця групи "А"

AP

Сенегал у надважливому очному матчі вирвав перемогу над Еквадором.

На чемпіонаті світу-2022 з футболу добігли кінця матчі групового раунду у квартеті "А". За підсумками ігрового дня вівторка, 29 листопада, до 1/8 фіналу вийшли збірні Нідерландів та Сенегалу.

Після двох турів групу очолювали команди Нідерландів та Еквадору. Обидва колективи мали по чотири залікових очки, на один пункт випереджаючи Сенегал. Останнім ішов Катар, що зазнав двох поразок на старті змагань.

У матчах, що стартували одночасно у вісторок, перемоги відсвяткували команди Нідерландів та Сенегалу. Саме вони вийшли до плей-оф з першої та другої сходинок відповідно.

Як пройшли заключні матчі в групі "А"

У грі між Нідерландами й Катаром рахунок на 26-й хвилині відкрив Коді Гакпо, що забив у своєму третьому матчі на турнірі поспіль. Вже на початку другого тайму відзначився Френкі де Йонґ, що першим дістався м'яча на добиванні в карному майданчику господарів турніру.

На 68-й хвилині рахунок став розгромним. Проте рішенням суддів м'яч Стевена Берґейса скасували через положення поза грою в хавбека "Аякса". Фінальний рахунок зустрічі - 2:0.

ЧС-2022
Гол Френкі де Йонґа в матчі з Катаром. AP

Напруженіша боротьба у цей час велася в матчі між Еквадором та Сенегалом. На 44-й хвилині завдяки реалізованому Ісмаїлою Сарром пенальті в режимі реального часу африканська команда випередила суперника в таблиці групи "А".

У другому таймі Мойзес Кайседо відновив паритет голом після кутового. Але рівний рахунок протримався на табло лише дві хвилини.

Вже згодом своїм стандартним положенням скористалися футболісти Сенегалу. Після розіграшу штрафного з флангу на ударній позиції в карному майданчику опинився Каліду Кулібалі з "Челсі", що сильним ударом вразив дальній кут воріт - 2:1!