"Все буде Україна!": у Тернополі провели благодійний концерт на підтримку херсонців

"Все буде Україна!": у Тернополі провели благодійний концерт на підтримку херсонців

"Все буде Україна!": у Тернополі провели благодійний концерт на підтримку херсонців
Фото: Суспільне Херсон

У Тернополі провели благодійний концерт на підтримку жителів Херсонщини. Такі концерти організовуються не вперше. Цього разу вдалося зібрати теплі речі, свічки, павербанки, батарейки та засоби гігієни.

Херсонка Олена Кос у Тернополі прийшла на концерт, у рідному місті залишилась її мама, яка допомагає тим, хто не може сам про себе подбати. За її словами, тут є можливість зустрітися і внести свою частку допомоги.

На захід прийшла й жителька з Тернополя Евеліна Павлусик. Жінка каже, що прийшла на цей концерт, щоб підтримати людей, які зараз у важкому стані.

Організаторка благодійного концерту херсонка Вікторія розказала, що збирають допомогу землякам, які потерпають від відсутності електроенергії, води і тепла. Головна мета заходу – закликати людей з прифронтових сіл та Херсона виїхати.

"Насамперед ми підтримуємо ті села в Херсонській області, де зараз спокійно. Допомогу шукаємо для тих сіл, які зараз знаходяться далеко від лінії бойових дій, відповідно там тихо і люди туди навпаки повертаються додому", — каже Вікторія.

Свою програму музикант Микола Родін назвав "Музика сховищ". Вона складається із хітів, які найчастіше українці співали у бомбосховищах. Музика єднає, а це якраз те, що зараз необхідно українцям – каже співак.

"19 лютого, за 5 діб до того як відбувся наступ Росії, я давав там концерт пісень "Океан Ельзи" і це був дуже крутий виступ. Я в Херсон заїжджав часто, мені подобається це місто. Тому я вже мрію про те, щоб там знову дати виступ", — говорить музикант.

За словами волонтерки Юлії Сидоренко, такі концерти організовуються не вперше. Зібрану під час концерту допомогу передадуть до благодійного фонду в Одесі, а звідти доставлять жителям Херсонщини.

Читайте також

279 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок