У Херсоні гуманітарні центри перепрофілюють під пункти незламності

У Херсоні гуманітарні центри перепрофілюють під пункти незламності

У Херсоні гуманітарні центри перепрофілюють під пункти незламності
Пункт незламності у Херсоні на площі Свободи, 29 листопада 2022 Фото: Суспільне Херсон

У Херсоні діючі гуманітарні центри перепрофілюють, а ті, що відкриватимуть, відразу облаштують під пункти незламності. Про це Суспільному повідомив перший заступник голови облради Юрій Соболевський.

За його словами, в обласному центрі вже діє понад десяти таких центрів, відкривають їх і в приміських населених пунктах.

"Гуманітарні центри почали відкриватися раніше ніж центри незламності. Але зараз ми хочемо зробити переформатування мережі, щоб вона була єдина з пунктами незламності. Ми хочемо створити їх якомога більше, щоб вони були поруч з людьми", — сказав Соболевський.

Гуманітарні центри будуть виконувати ті ж функції, що і центри незламності. Також, каже Соболевський, можна буде отримати гуманітарну допомогу.

"Це буде опалене приміщення, там де можна зігрітись, зарядити гаджети і там має бути доступ до зв’язку, там буде старлінк, і люди зможуть зв’язатись з рідними", — додав перший заступник голови облради.

Що відомо

  • З 18 листопада у Херсоні запрацювали перші Пункти Незламності. Це спеціально облаштовані намети. Там можна зігрітися, отримати гарячі напої та їжу, зарядити телефон та скористатися Інтернетом.

Читайте також

На Херсонщині створили координаційний штаб з питань евакуації

279 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок