З партійними прапорами ОПЗЖ і без масок: в Ужгороді пройшов автопробіг

З партійними прапорами ОПЗЖ і без масок: в Ужгороді пройшов автопробіг

З партійними прапорами ОПЗЖ і без масок: в Ужгороді пройшов автопробіг
Оригінальне

Автопробіг до Дня Перемоги над нацизмом відбувся в Ужгороді. Розпочався захід поблизу українсько-словацького кордону біля пам`ятника «Україна – Визволителям». Такі автопробіги організували у кількох містах України партія «Опозиційна платформа – За життя», яка підтримує відновлення партнерства з Росією.

Майже 70 автівок із прапорами партійної організації «Опозиційна платформа – За життя» зібралися біля пам`ятника «Україна – Визволителям». Ініціатор заходу на Закарпатті, член партії Іван Чубирко каже: участь взяли 200 людей із різних населених пунктів області. За його словами, перед автопробігом учасники поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям.

«Зараз буде автопробіг по Ужгороду, — розповів Іван Чубирко, — колона автомобілів буде з музикою «Военных лет» із прапорами партійної нашої організації – буде рухатися Ужгородом і їдемо на Кальварію на Пагорб Слави до вічного вогню».

Учасники заходу Олександр і Мирослав кажуть, що приходять 9 травня до пам’ятника визволителям щороку. Прийшли й сьогодні, аби "підтримати ветеранів та День перемоги". Про сьогоднішню акцію дізналися від знайомих:

«Нам знайомі повідомили і ми так приїхали. Далі за машинами їдемо тай усе. Поки що не знаємо куди, зараз ми будемо бачити. Зараз скажуть нам та будемо їхати. - А хто скаже? - Я не знаю, зараз мають підійти»

На захід прийшли й ветерани російсько-української війни. Керівник організації «Об’єднані війною» Микола Марчишак каже, що до вшанування Дня перемоги ставиться, «адекватно, але враховуючи те, що зараз карантинні заходи і малому і середньому бізнесу, який практично зараз закривається, їм не дозволяють людей обслуговувати по 2-3 чоловік, то тут зараз є більше 200 людей і без проблем. На початку я приїхав в основному всі були, навіть, без масок».

Колона із автомобілів вирушила містом до Пагорба Слави. Там, крім учасників автопробігу, вшановували пам`ять жертв Другої світової й інші закарпатці.

Подібні автопробіги до Дня перемоги над нацизмом – виключно політичний піар, – каже політолог Михайло Шелемба.

«Дана політична партія вирішила помпезно відзначити, масштабно. «Опозиційна платформа – За життя» вона неодноразово робила такі заяви, зокрема близько трьох місяців тому, вони виступали за те, щоб піти на святкування в Москву Дня перемогу разом з росіянами відзначити. Політичні партії, які дотримуються цього спрямування, піаряться на цьому фоні».
З партійними прапорами ОПЗЖ і без масок: в Ужгороді пройшов автопробіг
політолог Михайло Шелемба.

Під час вшанування пам’яті загиблих в Ужгороді поліція порушень не зафіксувала – повідомила речниця установи в області Інеса Манзулич-Іванова.

На початок