Для допомоги онкохворим. Благодійники з Британії передали реанімобіль у Лисецьку лікарню, що на Прикарпатті

Для допомоги онкохворим. Благодійники з Британії передали реанімобіль у Лисецьку лікарню, що на Прикарпатті

Для допомоги онкохворим. Благодійники з Британії передали реанімобіль у Лисецьку лікарню, що на Прикарпатті
Фото: Лисецька селищна рада

Благодійний фонд "GoFundMe" із міста Ньюкасл (Велика Британія) передав Лисецькій лікарні, що на Прикарпатті, новий реанімобіль Mercedes-Benz. Його використовуватимуть для потреб відділення паліативної допомоги, яке планують відкрити у медзакладі. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Лисецької територіальної громади.

Засновником фонду "GoFundMe" є Анатолій Тельпов — уродженець Івано-Франківська. Благодійну організацію він заснував разом з англійкою Келлі Сторі. З ними представники Лисецької громади зустрілися у польському місті Перемишль. Там вони оглянули авто й отримали ключі від нього, інформує голова громади Анатолій Лущак.

"Цей реанімобіль нам вкрай необхідний, адже ми плануємо відкривати відділення паліативної допомоги при Лисецькій лікарні на 40 пацієнтів", — розповів Анатолій Лущак.

Зі слів виконувача обов’язків генерального директора лікарні Зенона Макоти, реанімаційний автомобіль оснащений усім необхідним обладнанням для перевезення важкохворих пацієнтів на будь-які дистанції.

"Через те, що ми відкриваємо зараз відділення і паліативну допомогу "на дім", цей автомобіль дуже потрібний для наших мобільних бригад. Я щиро вдячний нашому франківцю, який в Англії створив фонд допомоги й за гроші, які там зібрали наші українці та англійці, придбав для лікарні це авто", — розповів Зенон Макота.

Голова Лисецької громади Анатолій Лущак вручив благодійникам подяки, краєзнавчі видання про Старий Лисець та картини місцевого художника.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок