Зеленський: не у всіх містах влада якісно організувала "пункти незламності"

Зеленський: не у всіх містах влада якісно організувала "пункти незламності"

Зеленський: не у всіх містах влада якісно організувала "пункти незламності"
Фото: Кирило Тимошенко/Telegram

Президент Володимир Зеленський наголосив, що зараз ключовим завданням є відновлення енергетики і поки тривають аварійні відключення електроенергії в усіх регіонах мають діяти "пункти незламності". Однак не у всіх містах влада якісно їх організувала.

Про це він заявив у вечірньому зверненні.

"Ключове завдання дня сьогоднішнього, як і інших цього тижня, – енергетика. Станом на цей вечір відключення тривають у більшості областей та у Києві. Загалом понад шість мільйонів абонентів", — сказав Зеленський.

Президент закликав, українців, як і раніше, ощадливо споживати електрику.

"Якщо у вас немає відключення, це не означає, що проблеми вже вирішено", — зазначив він.

Зеленський також нагадав, що по всій країні розгорнуто "пункти незламності".

"Але знаю, що, на жаль, не у всіх містах місцева влада попрацювала якісно. Зокрема багато скарг у Києві. Очікую від мерії якіснішої роботи. Загалом по країні зараз понад чотири тисячі пунктів, і це відповідальність кожного місцевого керівника – щоб у них реально працювало все, що має бути для людей", — наголосив він.

Як знайти свій "пункт незламності"

Мапа таких пунктів по всій країні розміщена на спеціальному сайті. Вона постійно поповнюється новими адресами. На мапі є поле для пошуку "пунктів незламності" за конкретною адресою.

На сайті nezlamnist.gov.ua вже є спеціальна форма для представників бізнесу, які хочуть приєднатись і стати "Пунктом незламності" для українців.

Пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, а також при школах.

Що відомо

  • 23 листопада Росія всьоме здійснила масований ракетний удар по енергетичній інфраструктурі України. Ударів зазнали житлові будинки, ТЕЦ, ТЕС і електропідстанції у Києві, Київській, Вінницькій, Львівській та Запорізькій областях. У Києві та області внаслідок обстрілів є загиблі та поранені. По всій Україні запровадили аварійні відключення світла. Світло вимкнулось у Молдові. Через обстріли українці опинились не тільки без світла, а й без водопостачання та зв'язку.
  • Міжнародні партнери надсилають Україні обладнання, яке має допомогти пережити блекаут та підготуватися до зими. Зокрема Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, USAID передали ковдри для Укрзалізниці. ЄС також пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів.

Читайте також

Зеленський у Вишгороді: оглянув зруйнований ракетою будинок та "Пункт незламності"

"Світло є, так що переживемо". У Кривому Розі продовжують долати наслідки блекауту

На початок