Лідер Італії з біатлону Гофер пропустить перший етап Кубка світу в Контіолагті: у чому причина

Лідер Італії з біатлону Гофер пропустить перший етап Кубка світу в Контіолагті: у чому причина

Лідер Італії з біатлону Гофер пропустить перший етап Кубка світу в Контіолагті: у чому причина
AP

Залучати інших спортсменів на заміну Лукасу в команді не планують.

Лідер чоловічої збірної Італії з біатлону Лукас Гофер пропустить стартовий етап нового сезону Кубка світу в фінському Контіолагті. Про це оголосили у Федерації зимових видів спорту Італії.

33-річний біатлоніст готується до старту на своєму 14-му сезоні Кубка світу. Від 2009 року він здобув на турнірі дві золоті медалі індивідуальних змагань та дев'ять разів здіймався на подіум. У сезоні 2021/22 Лукас посів підсумкове 20-те місце в загальному заліку Кубка світу.

Минулого тижня Італія оголосила склади чоловічої та жіночої команд, що мають вирушити до Контіолагті вже в суботу, 26 листопада. До нього, серед інших, увійшли й лідери збірної Доротея Вірер, Ліза Вітоцці та Лукас Гофер.

Читайте також: Збірні Швеції та Італії визначили склади на перший етап Кубка світу з біатлону: хто в заявках

Чому Гофер не візьме участь в етапі в Контіолагті

Згідно із заявою італійської федерації, Гоферу декілька тижнів дошкуляє запалення сухожилля в лівій нозі. Спільно з командою Лукас ухвалив рішення пропустити старти в Контіолахті задля тривалішого відновлення перед рештою сезону.

Терміни відновлення Гофера в керівному органі поки не наводять. Наразі не відомо, чи зможе італієць взяти участь у другому етапі в австралійському Гохфільцені, що стартує за чотири дні після закінчення змагань у Контіолагті.

Яких змін зазнає склад збірної Італії без Гофера

Запросивши на етап у Контіолагті шістьох біатлоністів, у команді не залучатимуть додаткових спортсменів на заміну лідеру. Відтак склад італійців скоротиться до п'яти членів чоловічої збірної.

Склад Італії (чоловіки): Даніеле Каппелларі, Томмасо Джакомель, Дідьє Бьйона, Патрік Браунгофер, Давід Цінгерле.

Що відомо

  • Етап у Контіолагті стартує у вівторок, 29 листопада, з індивідуальної гонки серед чоловіків.
  • Усього до закінчення етапу 4 грудня планують провести вісім стартів: чоловічу та жіночу естафети, спринти, гонки переслідування та індивідуальні гонки.
  • Раніше зі складом команди на етап у Фінляндії визначилися в чоловічій збірній України. До Контіолагті "синьо-жовті" вирушають із шістьма біатлоністами.
Читайте також: Україна назвала склад чоловічої команди на перший етап нового сезону Кубка світу з біатлону: хто в заявці
На початок