На Полтавщині застосували графік погодинних відключень: які зміни

На Полтавщині застосували графік погодинних відключень: які зміни

На Полтавщині застосували графік погодинних відключень: які зміни
Фото: pexels.com

24 листопада на Полтавщині почали діяти погодинні відключення електроенергії. Так без електрики будуть одночасно кілька черг споживачів. Про це повідомив у своєму Telegram- каналі начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За даними Дмитра Луніна, енергетики відключають по дві черги одночасно: одна – з електрикою, дві інші – тимчасово без. Без світла кожна черга буде по чотири години, із електропостачання – дві години.

Із 18:00 включили 2-гу чергу. 1-ша та 3-тя відключені. Із 20:00 ввімкнуть 3-тю чергу, а 1-ша та 2-га будуть відключені. Ознайомитися з чергами можна за посиланням, а з графіками тут.

Ліміти споживання обмежені, тому що 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі.

Як повідомив керівник Полтавської ОВА, централізоване водопостачання на Полтавщині відновлюється. Наразі половина абонентів у регіоні з водою, в обласному центрі – 75%. Опалення також запускається. Загалом по області запрацювали 45% котелень.

Що відомо

  • 23 листопада близько 14:30 у всіх районах Полтавщини зникла електроенергія.
  • На Полтавщині електропостачання планують відновити протягом 24 листопада. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Читайте також

На початок