Учні мистецьких шкіл Дніпра можуть користуватись онлайн-підручниками на платформі MyBook

Учні мистецьких шкіл Дніпра можуть користуватись онлайн-підручниками на платформі MyBook

Учні мистецьких шкіл Дніпра можуть користуватись онлайн-підручниками на платформі MyBook
Фото: УНІАН

Дніпровська платформа MyBook почала співпрацювати із музичними школами міста. Тепер їхні учні можуть користуватись підручниками через телефон, планшет чи комп’ютер. Про це сказано в пресрелізі міськради Дніпра, який отримало Суспільне.

Директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста "єДніпро"» Артем Трапезніков розповів, що підприємство вже створило відповідний інтерфейс музичного портфеля, де можна буде шукати та обирати необхідні матеріали для уроків як у звичному книжковому форматі, так і в аудіозаписах композицій, звичайних файлах з нотами.

"Учням, що вже зареєстровані на платформі, не потрібно буде реєструватися ще раз, усе що потрібно – натиснути на відповідну позначку «музична школа» і обрати заклад навчання з подальшим вільним звичним використанням платформи. Крім цього, не у всіх є можливість придбати необхідні книжки, тож на цій платформі всі книжки безкоштовні", – зазначив Артем Трапезніков.

Що відомо

  • Платформа myBook — це онлайн-портфель, у який учні зможуть завантажувати свої підручники та користуватись ним у будь-якому куточку світу. Отримати доступ до платформи можуть школярі 1-12-х класів. Для цього на порталі потрібно вказати ім'я, прізвище та по-батькові учня, а також місто, номер школи та клас, у якому навчається дитина. Після цього школяр отримає логін та пароль і зможе увійти до особистого кабінету. Там можна буде завантажити необхідні підручники.
  • До дніпровського онлайн-портфелю MyBook долучилось понад 12 тисяч дніпрян. Це школярі, які пройшли реєстрацію на платформі. Крім цього, платформою користуються не лише учні, які наразі фізично перебувають у Дніпрі, а й ті, що тимчасово живуть у різних куточках України та за кордоном.
  • Посилання на платформу MyBook - https://mybook.dniprorada.gov.ua/ Стосовно процедури реєстрації на неї можна звернутись за номерами гарячої лінії КП «єДніпро»: 063-876-94-49, 067-876-94-49, 050-876-94-49. Працює також телеграм-канал kp_ednipro.

Читайте також

Вперше в Україні. Дніпровські школярі переходять на онлайн-підручники

До шкіл Дніпропетровщини зарахували вже майже 11 тисяч учнів-переселенців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок