Франція здобула вольову перемогу над Австралією та очолила турнірну таблицю групи D

AP Photos

Чемпіони світу програвали, але здобули переможний результат.

Збірна Франції з футболу здобула перемогу над Австралією (4:1) у стартовому поєдинку чемпіонаті світу-2022.

Франція підходила до стартового поєдинку на мундіалі у статусі чинних чемпіонів. На попередньому чемпіонаті світу французи здобули титул, обігравши у фіналі команду Хорватії з рахунком 4:2.

Стартовий матч на чемпіонаті світу в Катарі закінчився для Франції вольовою перемогою. Першими відзначилися австралійці: після прострілу з флангу від Меттью Лекі відзначився Крейг Гудвін, який відправив м'яча під перекладину.

Під час голу Австралії травми зазнав фланговий захисник Франції Люка Ернандес, якого замінив Тео Ернандес. Саме захисник "Мілана" сприяв організації першого гола французів у поєдинку: його передачу замкнув півзахисник Адріен Рабьо.

Через п'ять хвилин після голу Рабьо Франція вийшла вперед. На цей раз півзахисник французької збірної асистував Олів'є Жиру, який забив 50-й м'яч за національну команду.

Після перерви Франція змогла збільшити перевагу. Спочатку Кіліан Мбаппе після двох нереалізованих моментів зміг замкнути подачу від Усмана Дембеле. А через три хвилини після того, як рахунок став 3:1, Мбаппе вже виконав результативний навіс на Олів'є Жиру, який оформив дубль і зрівнявся за голами з Т'єррі Анрі.

Чемпіонат світу-2022. Перший тур

Франція - Австралія 4:1

Голи: Рабьо, 27, Жиру, 32, 71, Мбаппе, 68 - Гудвін, 9

Завдяки перемозі Франція змогла очолити турнірну таблицю групи D. Французи єдиними набрали у квартеті три очки.