Франківські волонтери організовують благодійний аукціон графіки Нікіти Тітова

Франківські волонтери організовують благодійний аукціон графіки Нікіти Тітова

Франківські волонтери організовують благодійний аукціон графіки Нікіти Тітова
Фото: Facebook/Людмила Лінник

Волонтери "Громадської ініціативи Галичини" разом із проєктом "Врятуймо скарби разом" організовують благодійний аукціон графіки художника Нікіти Тітова. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтерка Людмила Лінник.

Для аукціону видрукують 140 робіт Нікіти Тітова, створених в Івано-Франківську після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

"Нікіта Тітов — один із тих геніїв, чия творчість відбиває все найгостріше і найактуальніше, що відбувається навколо нас. Цей видатний художник нашого часу тонко реагує на всі події в Україні. І вони зображені в його графічних роботах", — написала Людмила Лінник.

Аукціон відбудеться 19 грудня о 18:00 в Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Під час заходу можна буде придбати перші 14 лотів з авторським підписом та печатками організаторів.

За вторговані гроші волонтери придбають автомобілі на передову, йдеться у дописі. Від початку великої війни команда "Громадської ініціативи Галичини" відправила на фронт понад сотню автівок.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок