Мінфін назвав суму надходжень від продажу військових облігацій

Мінфін назвав суму надходжень від продажу військових облігацій

Мінфін назвав суму надходжень від продажу військових облігацій
Облігації, ілюстративне фото: Unsplash

Міністерство фінансів 22 листопада залучило до державного бюджету 1,18 млрд грн від продажу військових облігацій. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

"За результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики 22 листопада 2022 року, до державного бюджету залучено 1 179 772 887,13 грн", — ідеться в повідомленні.

За даними Мінфіну гривневих облігацій, зі строком погашення 5 квітня 2023 року залучено 236,47 млн грн; зі строком погашення 27 вересня 2023 року — 12,63 млн грн; зі строком погашення 14 лютого 2024 року — 12,35 млн грн та зі строком погашення 30 жовтня 2024 року — 918,3 млн грн.

Що таке військові облігації і як їх придбати

Військові облігації — це інвестиційний інструмент підтримки державного бюджету, доступний для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів.

Кошти від облігацій, залучені в Державний бюджет України, використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану - соціальні та оборонні.

16 вересня уряд дозволив українцям купувати військові облігації через "Дію".

Кожен вівторок Мінфін проводить аукціони з продажу військових ОВДП. Купити військові облігації може кожен охочий у банків — первинних дилерів та ліцензованих брокерів. Більш докладно дізнатися про механізм придбання військових облігацій можна на спеціальному сайті Міністерства фінансів.

Читайте також

Військові облігації, які можна придбати у "Дії", матимуть назви тимчасово окупованих міст

Відкрити депозит, купити валюту чи придбати облігації? Як зберігати гроші в умовах війни

На початок