Як працюють дитячі садочки Хмельницької громади без електропостачання

Як працюють дитячі садочки Хмельницької громади без електропостачання

Ексклюзивно
Як працюють дитячі садочки Хмельницької громади без електропостачання
Фото: Суспільне Хмельницький

Під час війни дитячі садочки не належать до переліку об’єктів критичної інфраструктури для енергетичної сфери, а відтак, також залишаються без світла.

Про це Суспільному розповіла виконувачка обов’язків директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська.

За її словами, графіки відключення електроенергії стосуються і дитсадків. Аби встигнути приготувати сніданок для дітей, кухарі дитячих садочків виходять на роботу раніше.

"Вони знають в часових межах, коли може бути відключення, згідно з графіком. Але, коли це аварійне відключення, відключається повністю 70% споживачів, то ми не можемо цього передбачити, тому ми забезпечуємо, наприклад, дітей сухпайками. Наприклад, якщо це початкова ланка, або середня, старша, просимо батьків забезпечити дітей термосами, термокружками для того, щоб діти могли попити тепленьке, тому що у нас електроплити. І інколи не вистачає напруги, для того, щоб ми повноцінно могли забезпечити дітей теплим харчуванням. Якщо, наприклад, в одному садочку немає світла, в іншому — є, ми використовуємо базу іншого харчоблоку", — розповіла Кшановська.

Читайте також

  • Яка доля дитячих садочків, Хмельницької ТГ, без укриттів

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок