Ожеледиця у Києві: комунальники обробляють дороги та вулиці

Ожеледиця у Києві: комунальники обробляють дороги та вулиці

Ожеледиця у Києві: комунальники обробляють дороги та вулиці
Фото: КМДА

У Києві після дощів та мокрого снігу вдарили морози, тож комунальники з ночі обробляють дороги та вулиці проти ожеледиці. Про це повідомили у КМДА.

"Київавтодор" вночі вивів на дороги 192 одиниці техніки, а тротуари, сходи та зупинки транспорту обробляли 153 працівники. Вдень обіцяють їхню збільшити кількість.

У Києві комунальники обробляють дороги та вулиці проти ожеледиці
Фото: КМДА

Зеленбуд за сьогодні використав вже 9,6 тонн протиожеледної суміші. Також до прибирання вулиць залучені 2700 працівників та 11 одиниць техніки керуючих компаній.

"Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах, дотримуватись безпечної дистанції, не паркуватися на узбіччях доріг, аби не заважати прибиральній техніці. Пішоходів просимо бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби", – зазначено в повідомленні.

Що відомо

  • У Києві дорожники обробляють дороги, мости й тротуари засобами проти ожеледиці.
  • З початку листопада київські дорожники почали цілодобово чергувати в очікуванні снігопадів. У кожному районі до виїзду готові щонайменше по 5 одиниць техніки.
  • У КМДА розглядають можливість посипати взимку тротуари гранітною крихтою замість солі для боротьби з ожеледицею. Нововведення дасть можливість заощадити бюджет, а ще допоможе зберегти природу.

Читайте також

Безпека на дорогах узимку: поради водіям і пішоходам від КМДА

У Києві підприємці отримують попередження за неприбраний сніг

На початок