Через необережне поводження з вогнем на Івано-Франківщині загинула 86-річна жінка. Що відомо

Через необережне поводження з вогнем на Івано-Франківщині загинула 86-річна жінка. Що відомо

Через необережне поводження з вогнем на Івано-Франківщині загинула 86-річна жінка. Що відомо

На Івано-Франківщині у селі Гошів 21 листопада загинула 86-річна жінка. Причиною смерті стало, імовірно, необережне поводження з вогнем під час користування пічкою. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Держслужби з надзвичайних ситуацій області.

Прикарпатські рятувальники підготували кілька порад, як правильно користуватися пічками, газовими та електроприладами.

  • Купуйте лише сертифіковані електроприлади в ліцензованих точках продажу. Використовуйте їх відповідно до інструкції.
  • Контролюйте використання приладів обігріву та генераторів.
  • Не вмикайте одночасно багато електроприладів у подовжувач. Не допускайте дітей до нагрівальних приладів. Не накривайте електрообігрівач і не залишайте його ввімкненим, коли виходите з будинку.
  • Якщо ви користуєтеся пічним опаленням, постійно стежте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте.
  • Не використовуйте газові плити для обігріву приміщень, оскільки продукти згоряння газу, зокрема чадний газ, не має кольору, запаху, але він дуже отруйний.

"Пам’ятайте, під час аварійних відімкнень електроенергії через перепад напруги після відновлення електропостачання може вийти з ладу електротехніка, тому потрібно вимикати електроприлади від мережі, а також використовувати стабілізатори напруги", — пишуть рятувальники.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок