Мати льотчика-винищувача та Героя України Степана Тарабалки Наталія облаштувала на Івано-Франківщині реабілітаційний центр "Тепло крилатої душі". Про це на Facebook-сторінці написала голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
Як ідеться у дописі, цей осередок призначений для військовослужбовців, які повернулися з фронту, та їхніх рідних.

"На цю справу мати Героя віддала гроші з компенсації після загибелі сина. Наталія згуртувала біля себе небайдужих людей і вже сьогодні реабілітаційний центр офіційно відкрив свої двері", — написала Світлана Онищук.

Раніше на місці оздоровчого центру був колишній польський маєток, а за радянських часів — лікарня. Над відновленням військовослужбовців в осередку працюватимуть кваліфіковані лікарі-психіатри, психологи та реабілітологи.

"З часу героїчної смерті Степана Тарабалки минуло вісім місяців. Його мати, всупереч болю, робить велику справу. Вірить, що саме в цій справі житиме її син", — написала голова Івано-Франківської ОВА.
Що відомо
Степан Тарабалка загинув у повітряному бою з окупантами 13 березня 2022 року. Льотчикові було 29 років, десять із них — провів у польотах.
Після смерті Степана Тарабалки у російсько-українській війні його мати Наталія почала волонтерити. Гроші, які отримала від держави за загибель сина, жінка віддала на купівлю автомобіля для військових.
19 березня 2022 року пілот посмертно отримав звання "Герой України" з удостоєнням ордена "Золота Зірка".
Читайте також
- "Коли сам спілкуєшся з бійцями, то не можеш не допомагати". Історія волонтерів Олени Соловій та Олега Хемича
- Переїхала до Івано-Франківська та організувала курси. Історія акторки з Києва Іванни Охременко
- "Могилки одразу за лавочками, а поруч готують їжу": маріуполець розповів про життя і смерть в окупованому місті
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!