Третя перемога в сезоні: "Ніко-Баскет" з Миколаєва переграв "Чернігів"

Гравці баскетбольного клубу "Ніко-Баскет". Фото: МБК НІКО Баскет/Facebook

Баскетбольний клуб "Ніко-Баскет" здобув третю перемогу у Вищій Лізі. 20 листопада команда з Миколаєва переграла баскетболістів з "Чернігова".

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Номінальними господарями у цій зустрічі були чернігівці.

У першій чверті більш активними біля кошика суперників були гравці "Чернігова", які закінчили відрізок із двоочковою перевагою – 22:20.

У другій чверті "Ніко-Баскет" зуміли забити 26 очок за десять хвилин гри, тоді як у суперників було лише дев’ять. Результат на табло перед великою перервою — 31:46 на користь миколаївців.

Під час третьої десятихвилинки темп гри не змінився. Баскетболісти з Миколаєва відзначилися 22-ма забитими очками, чернігівці — 13-ма. На табло — 44:68, попереду "Ніко-Баскет".

У заключному відрізку чернігівці почали краще грати в захисті та активізували напад. У результаті за десять останніх хвилин матчу "Чернігів" набрали 23 очки, "Ніко-Баскет" — 19. Проте, завдяки ривкові в 11 очок та кращому захисті, миколаївцям вдалося втримати перемогу. Фінальний результат — 67:87.

Найкращим гравцем матчу став баскетболіст "Ніко-Баскета" Олексій Качура, в активі якого 19 очок та чотири результативні передачі.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.