На пошкодженому окупантами транспорті: з Харкова до Ізюма курсує автобусний маршрут

На пошкодженому окупантами транспорті: з Харкова до Ізюма курсує автобусний маршрут

На пошкодженому окупантами транспорті: з Харкова до Ізюма курсує автобусний маршрут
До Ізюма почав курсувати автобусний маршрут з Харкова. Листопад 2022 року. Фото: Микита Ольховський / Суспільне Харків

У Харкові запустили автобусний маршрут до Ізюма, який ходить чотири дні на тиждень. Такий розклад обрали через невелику кількість пасажирів.

Єдиний водій на маршруті — житель Ізюма Сергій Максименко. Його автобус під час окупації міста пошкодили російські військові.

Автобус Харків-Ізюм
Фото: Микита Ольховський / Суспільне Харків

"Під час окупації орки забрали автобус. Приїхали й забрали автобус. Вони малювали знак Z. Вікна від їхніх обстрілів побиті", — говорить Сергій.

З Харкова запустили автобусний маршрут до Ізюма всередині листопада, говорить водій.

"Маршрут іде з Ізюма о 06:00 ранку, до Харкова прибуваємо о 08:45. З "Барабашово" відправляємося о 14:00, о 14:45 — з автостанції №6 Харкова і прямуємо на Ізюм", — каже Сергій.

Автобус Ізюм-Харків
Водій автобуса на маршруті Харків-Ізюм Сергій Максименко. Листопад 2022 року. Фото: Микита Ольховський / Суспільне Харків

За словами Сергія, зараз пасажирів небагато, автобус ходить чотири рази на тиждень.

"В Ізюм учора приїхали з Харкова 5 людей, позавчора — 8. Мало хто з людей знає про цей маршрут. З "Барабашово" до Ізюма й у зворотньому напрямку проїзд коштує 250 гривень, а на проміжних зупинках — дешевше", — говорить водій.

Читайте також: У деокупованому Ізюмі на Харківщині оголосили евакуацію напередодні зими

Начальник обласного управління транспорту Володимир Наконечний говорить, через те, що дороги на деокупованих територіях розміновані не повністю, зараз дозволені тільки Ізюмський і Куп'янський напрямки.

З Харкова до Ізюма курсує автобусний маршрут
До Ізюма почав курсувати автобусний маршрут з Харкова. Листопад 2022 року. Фото ілюстративне: Микита Ольховський / Суспільне Харків

"Сьогодні договори уклали й Липці, і Балаклія, і Ізюм. На сьогодні йдуть погодження з військовими й дорожниками, тому що там йде велике розмінування", — говорить Наконечний.

Після того, як розмінують дороги, запрацюють автобусні маршрути на Липці, Балаклію та Великий Бурлук, сказав Наконечний.

Що відомо

  • До 21 листопада на Харківщині планують відновити ще частину автобусних маршрутів на деокуповані території.

Читайте також

"Укрзалізниця" відновлює рух потягів на Ізюмському напрямку у Харківській області

На початок