Загинув столичний екскурсовод та активіст Сергій Міронов

Загинув столичний екскурсовод та активіст Сергій Міронов

Загинув столичний екскурсовод та активіст Сергій Міронов
Фото: Ксенія Семенова/Facebook

На фронті загинув київський  екскурсовод та активіст, автор блогу "Зникаючий Київ" Сергій Миронов. Про це 17 листопада повідомила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова на своїй сторінці у Facebook.

"Сергій вів блог про Київ і гарні закинуті і незакинуті будинки, водив екскурсії. Писав трохи книги. Реставрував старі двері", – написала вона.

Вона також розповіла історію, що Сергій не міг порозумітися із комунальниками, які заважали йому без дозволу реставрувати двері. Семенова запропонувала зробити Сергію посвідчення помічника депутата, але не встигла зробити це до 24 лютого.

"Гинуть люди, які любили Київ усім серцем і своїми справами. (…) Тому не затягуйте ніколи ні з чим, що вас просять військові", – додала вона

Загинув столичний екскурсовод та активіст Сергій Міронов
Загинув столичний екскурсовод та активіст Сергій Міронов. Фото: Альона Дєньга/Facebook

Сергій Миронов – автор блогу vanishing_kyiv, реставратор історичних дверей.

З початку повномасштабного вторгнення Сергій пішов захищати Київ у складі 241-ї бригади тероборони. "Кілька днів тому, захищаючи своїх побратимів, він отримав поранення від яких помер в шпиталі", — написала у Facebook засновниця тревел-блогу Veter do it Альона Деньга.

"Він знав ледь не на пам’ять коди до під’їздів усіх старих будинків Києва, навіть мав окремі ключі від деяких дворів. Він знав, у якому під’їзді стоїть 100-літня щітка для взуття з кінського волосу, а де за "совєтів" законсервували цілі пожежні сходи й тепер це наче музейний експонат", — розповіла вона й про екскурсії Сергія.

Більше про екскурсовода та талановитого реставратора дверей дивіться у документальній історії від Суспільного.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок