Склалися грошима: у Черкасах підприємці власними силами ремонтують дорогу

Склалися грошима: у Черкасах підприємці власними силами ремонтують дорогу

Склалися грошима: у Черкасах підприємці власними силами ремонтують дорогу
Суспільне: Черкаси

Склалися грошима, закупили асфальт та винайняли бригаду дорожників — так на Черкащині підприємці самостійно відновлюють дорогу, якою користуються.

Зі слів одного із них Дмитра Мікрякова, через великі ями їздити цим автошляхом стало неможливо. Тож, аби не зупиняти роботу підприємств, які розташовані обабіч, все взяли все у власні руки.

Водій Віталій Романченко цією дорогою користується щодня. За його словами, після кожного дощу чи снігу вона перетворюється на озеро. Та це не єдина проблема, додав водій: через великі ями автомобіль доводиться постійно ремонтувати.

"Тут їхати практично не реально, хитає все відбиває. Можна відірвати і піддон, і бампер чи фару".

дорогу ремонтують
Суспільне: Черкаси

Цей автошлях облаштували пів століття тому, останні 20 років він став не проїзний, розповів виконроб Олександр Продайвода. Під час проєктування не передбачили стоку води, тож вона збиралась посеред дороги і поступово руйнувала асфальт. Нині цю проблему вирішують.

"Ми вивели і положили лотки, зробили уклон, щоб не збиралася вода. Робиться все у два шари.

Відновлюють дорогу за кошти підприємців, бо профільні структури у воєнний час такі ремонти не проводять, розповів підприємець Дмитро Мікряков:

"П’ятнадцять років ми чекали, ходили по різних інстанціях. Зараз ми розуміємо, що війна, все йде на армію, чим можемо також допомагаємо і ми. Та й це намагаємось робити, як можемо".

дорогу ремонтують
Суспільне: Черкаси

Тож більше ніж десяток підприємців скинулися на новий асфальт. Всього зібрали три мільйони гривень, пояснив підприємець Анатолій Романченко. Частину грошей узяли в борг.

"Чи це війна так вплинула, що об’єднала всіх підприємців і простих людей. хоч 500 гривень, 200, 100.

Нині старе покриття повністю демонтували, дорогу вирівняли та асфальтують. Головна вимога — зробити правильне водовідведення, зазначив Дмитро Мікряков:

"Після кожного дощу було тут справжнє море і не можна було проїхати. Хіба що фурам і то не всі,

Чоловік закликає й інших колег, у яких підприємства розташовані за цією дорогою, долучитися фінансово і допомогти віддати борг. Ремонт та устаткування території підрядники завершать до кінця тижня.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок