Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційно

Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційно

Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційно original

Електронний журнал для оцінок та відео флешмоб від учнів. Так у другій школі готуються дистанційно закінчити навчальний рік. Табель з оцінками учні та батьки отримають в електронному вигляді на свої електронні пошти. А забрати паперовий варіант зможуть на початку наступного навчального року.

Навчання у Другій школі у Чернігові закінчиться дистанційно 29 травня. У цьому навчальному році учні до школи більше не повернуться.

Наталія Горна, директорка ЗОШ №2 у Чернігові, розповідає:

«До 15.05 всі вчителі повинні повідомити учням всі оцінки,які діти заробили протягом карантину. І оскільки за рекомендацією МОН не можна заповнювати зараз журнали класні, а це буде тільки після карантину, або після його послаблення, то адміністрації гімназії разом з ініціативними вчителями розробили електронний журнал».

Ідея створити електронний журнал виникла у вчительки інформатики та математики Оксани Коваленко. Вчителька розповідає, на дистанційному навчанні спілкування адміністрації зі вчителями обмежене, а кожен учитель виставляв оцінки окремо. Тому виникла ідея створити єдину систему для оцінок у вигляді електронного журналу.

Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційноoriginal

Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційно

Оксана Коваленко, вчителька інформатики та математики, каже:

«Треба було створити якийсь інструмент, в який ми зберемо оцінки з усіх вчителів. І, зрозуміло, це електронний якійсь продукт. Як вчитель інформатики, я розумію, що таку інформацію краще збирати в таблиці. Тому ми вирішили, порадились з адміністрацією, що більш доцільним створити за допомогою гугл-таблиць. Таблиці по кожному класу».

В цьому році через карантин в 4-х та 9-х класах не буде проводитись підсумкова державна атестація. Підсумкові оцінки в цих класах виставлять на підставі річної. Це сказав начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура на розширеній нараді у міського голови.

«Учні 4-9 класів звільнені від здачі ДПА, тому оцінювання відбувається з врахуванням оцінок які були отримані учнями протягом навчального року до введення карантинних заходів. Наразі відбувається поточне оцінювання при дистанційному навчанні».

Вероніка Завадська навчається в 9-В класі. Школярка каже, до дистанційного навчання вже звикла і навіть навчилася отримувати для себе користь саме з такого виду навчання. Коли є можливість, домашні завдання, які отримує онлайн, робить на свіжому повітрі з ноутбуком.

«Я беру всі необхідні речі, виходжу на травичку і починаю робити. Це я і дихаю свіжим повітрям і, для себе користь, і навчаюся, тобто я розвиваю себе. Тобто, це з усіх сторін дуже класно», - каже дівчина.

Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційноoriginal

Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційно

Вероніка вчиться «на відмінно». Каже, з лютого вже починала готуватися до підсумкової атестації. Закупила необхідні збірники та щодня тренувалася виконувати завдання. Коли дізналась, що атестацію відмінили, каже, спочатку засмутилася.

«Але потім я зрозуміла, що це, мабуть, на краще, тому що я дуже нервую перед усіма екзаменами, перед атестаціями. Тому потім дуже зраділа».

Однокласник Вероніки, Іван Зозуля, через відміну атестації не засмучується.

«Оцінки я маю такі ж, як і у школі. Звичайно, вчитись важче, тому що без вчителя матеріал засвоювати набагато важче, ніж з учителем, але це не суттєво, все переживемо», - каже дев’ятикласник.

Іван декламує вірші та займається в театральному гуртку. Каже, більше його засмутило те, що не зміг в цьому році виступити на обласному конкурсі декламаторів.

«У мене з четвертого класу на цьому конкурсі було тільки перше місце, ну гран-прі. Ось так».

Валерія Плиско навчається в паралельному 9-Б. Відмінниця. Каже, дистанційна форма навчання на її оцінки не вплинула. Однак зусиль на навчання витрачає набагато більше.

«Я наче більш якось зусиль докладаю, тому що все треба самостійно опрацьовувати без вчителів, тож трошки більше уходить часу, роботи. У мене є одна дев’ятка, я намагаюся її виправляти і на дистанційному навчанні зараз зусиль багато на цей предмет».

Документи з оцінками по закінченні навчання учні та батьки отримають дистанційно. Їх копії надсилатимуть на електронну пошту.

Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційноoriginal

Чернігівська школа №2 готується закінчити навчальний рік дистанційно

«Табель досягнень учнів з 3-8 клас і 10-ті класи. Свідоцтва досягнень 1-2 класи і свідоцтво про базову загальну середню освіту. І наразі до 15.06 будуть надіслані копії цих документів електронною поштою тим учням, які залишаться навчатися в нашій школі. Свідоцтво про загальну середню освіту учні отримають через батьків за графіком, який буде складати адміністрація».

Відмінили в цьому році і останній дзвоник. Директорка школи Наталія Горнюк каже, щоб діти все-таки відчули атмосферу закінчення навчання, придумали влаштувати флешмоб для учнів. Для третіх-десятих класів - у вигляді відеопрезентації, каже директорка.

«Для одинадцятих класів ми плануємо провести флешмоб танцювально-музичний. Зі словами подяки вчителям і рідній школі».

Друга школа визначена пунктом зовнішнього оцінювання в одинадцятих класах. Директорка каже, зовнішнє оцінювання буде проведено тоді, коли закінчиться карантин. Проходити ЗНО буде за тими ж правилами, що і у попередні роки.

«Наразі ще не відомо скільки предметів, коли. Але щодо забезпечення епідеміологічних заходів це все буде дотримано».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитсадки у Чернігові найближчим часом не відкриють

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди