Не логістичний тупик, а початок цивілізації – Зеленський про Чернігівщину і деокуповані території

Не логістичний тупик, а початок цивілізації – Зеленський про Чернігівщину і деокуповані території

Не логістичний тупик, а початок цивілізації – Зеленський про Чернігівщину і деокуповані території
ФОТО: Марафон "Єдині новини"

Під час розмови з українськими журналістами Президент України Володимир Зеленський відповів на питання Суспільного про розвиток деокупованих територій, які перебувають під загрозою нових наступів і агресії з боку Росії.

Зеленський зазначив, що нині гроші в першу чергу йдуть на фінансування армії, в другу – на розвиток деокупованих територій.

"Ви повинні знати, що всі держави, які будуть витрачати гроші в великі реновації нашої країни, перш за все будуть витрачати гроші на деокуповані території, бо у їх суспільств буде багато запитань: «А чому сюди, а чому не сюди?» Авжеж, вони будуть робити ці регіони найбільш розвинутими. Так воно і є, тому що там зруйновано і там треба починати".

Також Зеленський сказав, що для бізнесу на деокупованих територіях будуть особливі умови.

"Там будуть інші умови щодо бізнесу. Вони повинні бути полегшеними. Бо буде багато західного світу (як бізнесу, так і волонтерства), які будуть приїжджати, коли буде безпека, і будуть хотіти щось побудувати. Я можу на сьогодні сказати тільки так".

Разом з тим, президент каже, що коштів на швидкі реновації поки що немає, а тому відновлення буде поступовим.

"Мені здається, всі хочуть очолити велику стратегію, всі хочуть увійти в історію, всі хочуть вже завтра нову зелену державу зеленої енергетики. Всі хочуть глобальних перемог і глобальних відповідей. Я більш спокійно до цього ставлюся. Я вважаю, що все велике – від маленького. І тому те, що потрібно прямо зараз – важливіше для нас, ніж швидкі реновації. Це дуже складно, бо це не так помітно".

Як Володимир Зеленський спілкувався з журналістами, дивіться у відео:

Читайте також

"Війна спонукала втілити мрію": на Чернігівщині фермер відкрив власний молокозавод

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок