Атака РФ на Київщину: 3 ракети влучили, 5 — збили ППО — поліція

Атака РФ на Київщину: 3 ракети влучили, 5 — збили ППО — поліція

Атака РФ на Київщину: 3 ракети влучили, 5 — збили ППО — поліція
Вирва, яка утворилася внаслідок влучання російської ракети. Фото: Андрій Нєбитов / Telegram

Внаслідок масованої атаки РФ 15 листопада на Київщині три російські ракети влучили в об'єкти критичної інфраструктури та житлові будинки. Щонайменше п'ять ракет збили сили ППО.

Про це повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

За його словами, постраждали Обухівський, Фастівський та Білоцерківський райони. Руйнувань зазнали об'єкти енергетичної інфраструктури, житлові будинки.

Одна жінка загинула. Троє дістали осколкові поранення та контузії, поінформував Нєбитов.

Що відомо

  • Унаслідок учорашнього російського обстрілу загинула жителька села Плесецьке на Київщині. 69-річна жінка в момент удару перебувала на цвинтарі біля могили свого чоловіка, повідомили в поліції області.
  • Російська ракета у вівторок, 15 листопада, влучила у житловий будинок одного з районів Київської області. Там, за попередніми даними потерпілих немає.
  • У вівторок, 15 листопада, у Печерському районі Києва уламки збитих російських ракет влучили у два житлових будинки, також падіння уламків зафіксували в Оболонському районі — влучили у закинуті будівлі. У Печерському районі Києва в одному з будинків, куди влучила російська ракета, виявили тіло загиблої людини, поінформував мер Віталій Кличко.

Читайте також

Палаючий осколок за вікном. Репортаж з будинку Києві, куди влучили рештки російської ракети

На початок