У Рівному хочуть придбати генератори для укриттів в дитсадках та ліцеях

У Рівному хочуть придбати генератори для укриттів в дитсадках та ліцеях

У Рівному хочуть придбати генератори для укриттів в дитсадках та ліцеях
Фото ілюстративне: Суспільне Рівне

Дитсадки і ліцеї Рівного пропонують забезпечити генераторами. Йдеться загалом про 21 заклад освіти у різних мікрорайонах міста. Частина депутатів пропонує придбати для них генератори за бюджетні гроші, повідомив 15 листопада секретар міської ради Віктор Шакирзян. Задля цього ініціюють позачергову сесію Рівнеради.

Генераторами хочуть забезпечити укриття в дитячих садках і закладах загальної середньої освіти, щоб зробити їх автономними, пояснив Віктор Шакирзян.

"По освітніх закладах хочемо поставити бензогенератор потужністю сім-десять кіловат. Будуть розташовані в тих спальних районах, де максимальне скупчення людей. 30 мільйонів гривень виходить сама закупівля генераторів. І плюс — 10 мільйонів на їхнє встановлення", — повідомив секретар Рівнеради.

Загалом, генераторами планують забезпечити 14 ліцеїв та сім дитсадків, укриття в яких одночасно можуть вмістити майже 40 тисяч людей.

"Ці пункти визначені і розбиті по мікрорайонах, вони охоплюють всі частини нашого міста і в цих закладах ми вивчили потужність того, що стоїть на кухні. Це холодильники, це електроплити, які у випадку якоїсь нещасної ситуації можуть задіяти. Тому семиватні генератори підуть на оцей 21 заклад", — додав депутат Рівнеради Василь Харковець.

Придбати генератори депутати пропонують за гроші з міського бюджету. Відповідний лист, за словами Віктора Шакирзяна, вже скерували на розгляд бюджетної комісії. Та ініціюють скликання позачергової сесії міськради.

Читайте також

  • Погодинні відключення: де вимикатимуть світло на Рівненщині 16 листопада
  • Світло, будівлі, мобільний зв’язок: в ОВА повідомили про наслідки ракетного удару по Рівному
  • На Рівненщині плетуть ковдрочки для недоношених дітей-переселенців

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок