Завдав РФ збитків на мільйони доларів: у ГУР розповіли про проєкт "Black box"

Завдав РФ збитків на мільйони доларів: у ГУР розповіли про проєкт "Black box"

Завдав РФ збитків на мільйони доларів: у ГУР розповіли про проєкт "Black box"
Фото: ГУР МОУ

Головне управління розвідки Міноборони України реалізувало спільний проєкт "Black box" із благодійним фондом "Повернись живим", який завдав російській армії збитків на мільйони доларів.

Про це повідомляє пресслужба ГУР.

"Головне управління розвідки Міністерства оборони України та Фонд компетентної допомоги армії "Повернись живим" реалізували черговий спільний проєкт, загальною вартістю 40 мільйонів гривень", — йдеться у повідомленні.

У розвідці пояснили, що у жовтні благодійники придбали та передали ГУР МОУ обладнання, здатне знизити наступальний потенціал Росії, але не розкривали деталей спільного проєкту.

"З огляду на секретність, ми не можемо розкрити деталей цієї співпраці, але її результати точно відобразяться на полі бою. За нашими підрахунками, лише за жовтень проєкт, який ми між собою називаємо "Black box", завдав Росії збитків на мільйони доларів. Спільно з благодійниками та усіма небайдужими українцями ми й надалі будемо впливати на бойову спроможність ворога", — пояснив начальник ГУР генерал-майор Кирило Буданов.

При цьому "Black box" — не єдиний спільний проєкт Головного управління розвідки та Фонду "Повернись живим". Зокрема, влітку благодійники передали ГУР комплекс Bayraktar TB2, загальною вартістю 16 502 450 доларів. Серед іншого, він складається з трьох ударних безпілотників, системи повітряного зв’язку та мобільного комплексу наземного управління.

Читайте також

Резолюція ООН щодо компенсації Україні збитків від війни, ЗСУ просуваються на Півдні. 265 день війни. Онлайн

На початок