ЄС поки що не планує запроваджувати нові антиросійські санкції — Боррель

ЄС поки що не планує запроваджувати нові антиросійські санкції — Боррель

ЄС поки що не планує запроваджувати нові антиросійські санкції — Боррель
Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. Фото: AP

Країни-члени Європейського Союзу ведуть обговорення щодо ймовірного нового пакета антиросійських санкцій, однак поки що не планують запроваджувати нові обмеження.

Про це заявив верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель.

"Наразі ми реагуємо, продовжуємо процедуру. Держави-члени виступають із пропозиціями, вони вивчають, проводять консультації з юридичними службами, потім ми розпочинаємо ухвалення. Можете бути впевнені, що ми не зупинилися", — розповів журналістам посадовець.

Боррель також розповів, що представники країн ЄС проведуть консультації щодо місії з підготовки українських військовослужбовців, яка має розпочатись протягом найближчих двох тижнів.

"Ми організуємо зустрічі міністрів закордонних справ та оборони, які будуть зосереджені на наданні допомоги Україні. ЄС у рекордні терміни запускає місію з підготовки українських військових", — додав посадовець.

Він наголосив, що стратегія надання військової допомоги Україні є правильною, що підтверджують останні новини з фронту.

Раніше міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що Сполучені Штати планують запровадити санкції проти транснаціональної мережі осіб і компаній, які допомагають РФ закуповувати військові технології для війни проти України.

Читайте також

Енергетики відновлюють об'єкти на Херсонщині, ЗСУ просуваються на Донбасі. 264 день війни. Онлайн

На початок