Українців немає серед постраждалих від вибуху в Стамбулі — МЗС

Українців немає серед постраждалих від вибуху в Стамбулі — МЗС

Українців немає серед постраждалих від вибуху в Стамбулі — МЗС
Фото: AP

Українців немає серед постраждалих внаслідок вибуху в Стамбулі, який стався у неділю, 13 листопада. Про це з посиланням на інформацію турецької сторони повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Раніше Ніколенко повідомив, що українські консули в Стамбулі взаємодіють із турецькими правоохоронцями та лікарнями. Особи постраждалих встановлюються. Він додав, що турецька влада також закликає наразі утриматися від відвідування місць скупчення людей.

Українці можуть звернутися за допомогою до консульства: +905306125577, зазначив речник МЗС.

У центрі Стамбула 13 листопада на пішохідній туристичній вулиці Істікляль стався вибух, через інцидент загинули щонайменше шестеро людей, щонайменше 81 людина дістала поранення. Телевізійні новини показали зображення людини, імовірно, жінки, яка залишала пакунок під квітковою клумбою на історичному проспекті, популярному серед туристів.

Уряд Туреччини звинуватив курдських бойовиків у вибуху, який забрав життя шістьох людей на головній торговій вулиці Стамбула. Міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу повідомив, що поліція затримала 22 підозрюваних, включно з людиною, яка, імовірно, заклала бомбу. "Йдеться про терористичну організацію PKK/PYD, згідно з нашими висновками”, — сказав Сойлу.

Міністр внутрішніх справ Сулейман Сойлу заявив, що наказ про атаку на проспекті Істікляль віддали в Кобані, місті на півночі Сирії, де турецькі війська останніми роками проводили операції проти ополчення сирійських курдів. Про це повідомляє Reuters.

Читайте також

Енергетики відновлюють об'єкти на Херсонщині, ЗСУ просуваються на Донбасі. 264 день війни. Онлайн

На початок