Сунак вшанував українських військових, які протистоять Росії

Сунак вшанував українських військових, які протистоять Росії

Сунак вшанував українських військових, які протистоять Росії
Прем'єр міністр Великої Британії Ріші Сунак на кліматичному саміті ООН COP27 у Єгипті, 7 листопада 2022 року, фото: AP

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак згадав Україну під час промови перед богослужінням до Дня пам’яті загиблих у Першій світовій війні, вшанувавши українських військових, які протистоять російській агресії.

Про це повідомляє BBC.

"Цього року, як ніколи, ми згадуємо про величезний неоплатний борг перед тими, хто віддав своє життя, щоб захистити свою країну. Коли ми разом мовчимо в неділю пам’яті, ми вшануємо чоловіків і жінок, яких ми втратили, і віддамо належне хоробрим воїнам України, які продовжують боротьбу за свободу", — зазначив політик.

Міністр оборони королівства Бен Воллес, додав, що цей день є нагодою, щоб згадати про жертви, принесені британськими ветеранами та військовослужбовцями по всьому світу.

"Ми ніколи не повинні забувати тих, хто віддав свої життя, захищаючи наші цінності та нашу велику націю", — сказав він.

Начальник штабу оборони Великої Британії адмірал сер Тоні Радакін, головнокомандувач Збройних сил, сказав, що День пам'яті став ще гострішим після смерті королеви Єлизавети I.

"Вона уособлювала обов'язок і служіння, а також гідність того покоління воєнного часу і все, чим вони пожертвували заради нашої свободи. І я думаю, що є додаткова гострота в тому, що в нас знову війна в Європі", — сказав він.

День пам’яті загиблих у Першій світовій війні відзначається у країнах Британської співдружності націй щорічно 11 листопада, починаючи із 1919 року. Він покликаний увічнити пам'ять усіх солдатів Британської співдружності, які загинули у конфліктах за участю Великої Британії.

Читайте також

Українська влада повертається на Херсонщину, Росія домовляється з Іраном про балістичні ракети. 263 день війни. Онлайн

На початок